teyptodyso

Peppp

Recommended Posts

Opioid, pochodna MPPP, jeszcze nie wiadomo czy nie zamienia się w metabolit MPTP i MPP+ czyli neurotoksyczny. Na wszelki wypadek warto dodac inhibitor np Selegiline. MAO-B Agonista receptora opioidowego, testy na zwierzetach wykazaly powinowactwo 0.73ki natomiast morfina 3ki (Im mniej tym mocniejsze).
Czas działania około 4-5h.
Sniff 5mg wejście 10min, lekkie efekty, ciepło na twarzy
15mg oral mocniejsze, sedacyjne i "błogie" aktywne jakieś 2h
15mg iv podobne do U47 i morfiny (nie zalecam nikomu oczywiście) aktywne około 3h.

• Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Testowałam to zaraz gdy się pojawiło. Chociaż doświadczenie w opio mam niestety bardzo duże to w momencie testów tolerka była wyzerowana. Miałam 250 mg i tyle też spożyłam w ciągu kilku godzin w różnych odstępach czasowych. Odczuwalność efektów psychoaktywnych na granicy placebo. Czuć było lekkie ciepełko, po większej dawce krótką i chwilową sedacje ale przede wszystkim  ogromną dysforie i niepokój. Serce zapieprzało lepiej niż po niejednym stymulancie. Do tego zawroty głowy i nudności. Substancja ma zbyt duże powinowactwo  do receptorów kappa dlatego "pozytywne" efekty właściwe opioidom będą prawie nieodczuwalne nawet dla świeżaków -  to co będzie wysuwać się na pierwszy plan to efekty uboczne. Moim zdaniem substancja bez potencjału rekreacyjnego.

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta