JokerJP

Opinie na temat sklepu uwagi

Recommended Posts

Witam dostalem sampla od sklepu 

Niewiem ile bylo ale kolo grama

Bardzo szczypalo jak to feta weszpdo 10min. Nie pamietam dokladnie poszla kreska jakies 200 mg. No jak to po wlafku speed i to dobry jak za starych dobrych czaso polecam 

Pakowanie tez dobre nie moge sie przyczepic do niczego.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 godzin temu, MrWilk napisał:

Doszły do mnie sample, niestety nieaktywne :/ 

Jest to nie możliwe sam osobiście mam od nich coś co miesiąc i "jest szał" Zaznaczam to feta nie alfa-PVP 

Może tolerke zbij...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sampel okolo 0.75 gr.Tolerancja na stymulanty -srednia.Wyglad mokry bialy proch o intensywnym zapachu😤.Dawkowanie okolo 100mg sniff co 2 godziny. Dzialanie speed, pobudzenie psych fizyczne.Chec do dzialania,Jak dla mnie b.dobre do pracy zeby podniesc wydajnosc,albo jako dodatek na impreze-zeby nie zasnąc.🤑 dzialaniu przypomina analog amf.

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A w ogóle to witam wszystkich psychonautów❤️. Mój pierwszy (prawie) post .Oki więc zobowiązałam się za sampla napisać recke i wiem że to nie obietnica na śmierć i życia ale lubie być słowna więc.. piszę 😃. Ogólnie produktu nie ważyłam "waga się zepsuła heh".  Doświadczenie ze stimami bardzo niewielkie: wieki temu fetka w małych dawkach i hexen raz ale  z dojebkami i dużo.  Trochę piecze w nos, ale nie jest źle. Wejście raczej łagodne, kardiofazy nie uświadczyłam cięzko mi jednak ocenić na ile to zasługa mojego naturalnego tętna (ok 55) choć po heńku kardio lekkie było. Euforii brak, tutaj zaznaczę, że biore SSRI (asentra ale tylko 25mg) SSRI osłabiają euforie ale w tym wypadku nie sądzę by miało to jakieś znaczenie.  Wchodzi po ok. 5 minutach choć wejście niezauważalne.  Stymulacja fizyczna jest ale raczej słaba niby chciałoby się ruszać ale nie jest to żaden przymus i dobrze bo dzięki tej właściwości odpada też pocenie się,jakieś ściskanie piąstek,dziwne tiki mimiczne i szczękościsk. Stymulacja jest raczej w sferze psychicznej, człowiek bardzo się skupia na tym co robi chociaż zdarzają się też zawiechy spowodowane dużą ilością myśli ale nie jest to jakiś chaos wszystko jest do ogarnięcia. Dodatkowo jest to stymulant pozwalający na wyjścia do ludzi nie jest "zwierzęcy" moim zdaniem dobry na "orzeźwienie" w senne dni,do pracy umysłowej i na jakieś imprezy też się nada. Kontakt z V bardzo pozytywny i szybki. Pewny sklep.

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeszcze dopisze substancja z sampla nie nadaje się do dorzutek.. jeśli ktoś chce to max jedna - dwie dorzutki. Ja popełniłam ten błąd i zrobiłam troszkę 😇 więcej niż dwie. Dorzutki nie intensyfikują działania samplowej substancji jedynie z każdą kolejną pojawia się więcej objawów ubocznych i są one silniejsze. Te uboki to: kardiofaza, tiki mimiczne, zesztywnienie twarzy, szczękościsk, wytrzeszcz oczu, pocenie się, uczucie zimna i mrowienia. Substancja przyjęta pierwszy raz miała osobliwy wpływ "uspokajający" . Uspokajała większa pewność siebie i jakieś przeświadczenie że "wszystko będzie dobrze". Po dorzutkach ten stimowy spokój zamienił się w niepokój (także ruchowy).

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdarzyło mi się uczestniczyć w degustacji.. Ser aldente, taki jak lubię, osobiście. Bez zarzutu "jak dla mnie", chętnie jeszcze zajrzę do tej restauracji XD

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam kiedys tam robiłem zakupy i byłem mega zadowolony a teraz nie moge się skontaktowac z venndorem napisałem 3 raz zwykłego maila i 0 odpowiedzi działa jeszcze ten sklep?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No napisałem wczoraj bezpośredni przez poczte na maila i bez odpowiedzi dzisiaj napisałem jeszcze raz na innego maila a później ze swojego innego maila i też nic 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Stanowczo odradzam słaby kontakt z vendorem, zamówione i opłacone w poniedziałek przesyłka miała byc do 3 dni do dzisiaj nie otrzymałem nic. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 minut temu, wiktororban napisał:

duzo mocniejsze niz zwykly spid z ulicy?

Przyjemniejszy zdrowszy bez strychniny aczkolwiek można przegiąć "Wiem z autopsji" Mądre głowy na pewno sobie nie zaszkodzą :D  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta