JokerJP

Najlepszy euforyk?

Recommended Posts

Najlepszy euforyk to moim zdaniem MDA no po prostu miazga. Tego nie idzie opisac. Ecstasy na MDA to mistrtzostwo śwoiata lecz cięzko trafic ale jest to mozliwe
MDMA w krysztale tez daje rade choc strszanie leniwe to az a bardzo
Swego czasu 3MMC to z najlepszych sortów to przy bombce 200mg i dociągnieciu 100mg sniffem na wejsciu no robiło kosmos. Przebijało dobre koła na MDMA. Euforia max, libido max, klatkowanie obrazu mmmmm LOVE

JokerJP (Moderator)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najlepszym euforykiem na ten czas z legalnych sklepów rc to 3cmc,4cmc,3mec.
Różnice pomiędzy nimi:

-3cmc metakledron to pół na pół serotoniny z dopaminą czyli rozpływasz się i Cię nosi jednocześnie, bez problemu jest się dogadać nie jest to wymuszone, libido skacze jak oszalałe o się chce. dawkowanie 150mg słabo 250 mg robi konkretnie roobotę +350mg unosisz się ponad ziemie, preferowany oral ale sniff też ma sens w tej substancji
-4cmc klefedron jest bardziej kanapowy jest tutaj przewaga serotoniny ciepełka radosnego 70/30, w niektórych sortach bardziej wbija w kanape w innych mniej, bardziej występuje tutaj efekt oczopląsu, jest neurotoksyną i bardziej szkodliwa od tej pierwszej, preferowany oral niektórzy też snifują, żre trochę nos i nieprzyjemny spływ. dawkowanie 300mg max 

3mec Mexedron  sorcie potrafi pokazać pazur, jeszcze większy oczopląs + libido, dawki koło 300mg zazwyczaj oralnie.  jest przyjemnie/

Jeśli ktoś coś bardziej empatycznego i pobudzającego to zalecałbym 2a1mp, jest to idealny odczynnik na przegadanie cąłej nocy, nie czujesz jak leci czas kiedy rozkminiasz ciekawe czasem nawet filozoficzne tematy z dziewczyną, masz poukładane w głowie nie ta jak w przypadku np. 4cmc klefedronu. 

Do euforyków należy również 4cec, nie lubiany przez mnie jest mocno trujący ale mało efektywny zarzucanie dopiero ilości 300mg w bombie cokolwiek daje, wtedy jest standartowe pływanie oobrazu ale nie jest one tak przyjemne jak w 3 i 4. Czasami mam po cecu mroczki przed oczami i czuję się na następny  dzień struty. 

Mam nadzieję że pomogłem 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Tak ode mnie to mi teraz najbardziej smakuje 4cmc. Bo te 4cec i 3cec to takie podróbki 4cmc i 3cmc.  2a1mp jeszcze nie próbowałem, polecacie to? Kiedyś mi się obiło o uszy że to jest bez rewelacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, JokerJP napisał:

#cmc smakowalem ale bardziej jednak wole 4cmc taki chill euforyczny mixowales cos kiedys moze? 

moim zdaniem mixowanie ketonow nic nie daje, bo wejdzie to co pierwsze sie zaladuje, pierwsza faza najwazniejsza a potem co bys nie zarzucil to bedzie plytsze i coraz plytsze :)

a Ty co o tym sadzisz?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mixowanie ketonów ma sens ale jeśli mixujemy substancje o podobnym czasie działanie a jak któryś jest mocniejszy "wydajniejszy" to dajemy go mniej ogólnie to słabo widze mieszanie euforyków i stimów gdyż eufo ketony to jazda na max 30-40 min a sitmy godzinami można co prawda robić dorzutki ale już solii dobrej nie zrobisz niestety 

Wrócmy do tematu Euforyków z nie ketonów co polecacie i dla czego co jedliście co dało wam efekt WoW jest teraz może jakiś benzofuran godny polecenia? albo coś innego bo te cec-ki mec-ki a nawet cmc-ki (chodz dobre na początku) są mało warte 

Co do mixów istnieje temat
http://rc-shopineo.com/index.php?/topic/31-pomysły-na-sole/

:) Kurde zauważyłem że od czasu delegacji 3-MMC o wcześniejszych nie wspominam nawet to do paro dniowej euforycznej zabawy kotona nie znajdziesz godnego :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mozna sie bawic z 4cmc/3cmc z benzo na podkladke to zarzucasz 350mg na bombke schodzi faza kasujesz sie klonem czy tam xanaxem i jestes jak na nowo i znow bombka robi jak za 1wszym razem :)

ale benzo mocno uzalezniaja, bylem na 3 detoxach nie oduczylem sie wiec na benozosy ostra przestroga !!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiem fakt benzo potrafi być zdradzieckie kiedyś jak zazuciłem za szybko drugiego do tego mały mix z krystałów wszelakich to straciłem kontrole dojadłem jeszcze nie wiem iloma tabletkami a miałem "clonazepam" jeszcze któreś tam nie pamiętam jakie to straciłem kontakt z rzeczywistością na 2 dni teraz ostrożnie już dobieram zabawki :D Nic przyjemnego być dosłownie "ZOMBI" bez siły mamroczącym coś pod nosem przez 2 dni snując się po chacie było nawet w ostatnim momencie pogotowie bo mną z podłogi ryczącego w niebo głosy rzuciło na metr w górę ale zanim przyjechali odzyskałem kontakt a właściwie już jak mnie tam próbował cucić i kazałem im wypierdalac :D  Ale to były początki benzo teraz już wiem jak obchodzić się z ta zabaweczką bardzo polecam na ostrych zjazdach po stimach 1-2 w zależności co i jakości i chwilunia podunia sen i brak męczarni...

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A MXE to nie Dysiocjant? Kurde wzbraniałem się po pamiętnej własniej akcji na 50-sięciu przyjętej acodinów Tak wiem nie komentujcie prosze... 
A MXE to przeciesz w tym właśnie siedzi + Brom i pomocniki no chyba że coś pokićkałem... 

Pomóż @teyptodyso bo się gubię po trochu :/ 
A 4-CMC to podobna euforia ale bez stimu i delikatnie po serotonie daję :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, Mxe to dysocjant-juz nielegal u nas, zostały tylko DPD oraz MXP z rc. W aco siedzi DXM(Deksteometorfan), 50aco to dla mnie za dużo, mam alergie wiec u mnie 2plateu było po 150mg. Brom? Dxm w lekach jest w postaci bromowodorku, ale takie ilości nie szkodzą :) nie chcę robić offtopu, ale jeśli chodzi o euforię to największą psychiczną miałem na afterglow po dysconantach właśnie :)

Edytowane przez teyptodyso

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to się wyjaśniło :) Ja natomiast najpiękniej wspominam euforyczną bajkę na MDMA- TAK jestem szcześliwcem który to miał dostęp do niej w krysztale najwyższej czystości i jakości :) i po Dibutylonie-ale tu już jest słabiej i trochę innaczej Niestety nie miałem przyjemności z Metylonem Dimetylonem i butylonem... :( A lubuję sie w Empatogenach-euforykach BARDZO :x

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

4-fma powiadasz nie miałem przyjemności ale mam dostęp sprawdzi się 3-fea to czysty stymulant podejżewam że 4-fma też będzie troszkę spidować tak zaciekawiła mnie ta substancja że niebawem trzepnę obfity trip raport :D

Pozdrawiam i dziękuje @greenpills za naprowadzenie :)  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

4-fma wiele bardziej euforyczny niz 3-fea i bezporownania bardziej euforyczny niz 2fma.Badalem Vapo dosc przyjemny slodki smak bucha..4-fma niestety daleko do jego nielegalnej siostrzyczki jakkolwiek zbliza sie bardziej ku mdma niz C10H15N ..mozna smialo go zaliczyc do Euforykow.Jesli chodzi o MDMA w krysce to zwijalem sie w slimaka i tulilem do scian nigdy podobny stan na czymkolwiek innym nie dal mi tego co nielegit

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta