Recommended Posts

Witam, piszemy tutaj opinie o produkcie 

kolor biały

forma puder z bryłkami 

wysoka aktywność speed

• Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

właśnie mam to cudo w labo

testowałem heptedron od chemicalsów jak i od kosmity ,w szystkie w takiej samej formie, biały puder z grudkami, postaw je na polke to nie rozroznisz ich pan, oba byly chujowe

rozpoczynajac badania, myslalem, ze znowu zmarnuje czas przy tym myslac czy sort mnie klepie czy wkrecam sobie bombe

sniff 50mg na blacie, szzzzur, nie dociągnąłem, dmuchanie dla skrajnych masochistów!!! została ćwiartka na stole i wstałem

bo nie mogłem usiedzieć w miejscu, ból porównywalny jakbym włączył wiertarke w nosie, szczękościsk, łezka, uderzenie ciepła, lekko w głowie się zakręciło

kilka sekund i odpala się nitro, bodyloadu chyba nie poczułem, nie pamiętam, bo zabrałem się za chodzenie w kółko po pokoju

wbił szczur laborant, po takiej samej ilości nie mogę go się pozbyć, zagaduje mnie na śmierć, już żałuje, że go wpuściłem...

- czy można ten odczynnik porównać to do hexenu?

- w działaniu bardzo, rożnica jest taka, ze nieogar ktory jest po hexie na poczatku dzialaniu, w hepie jest mniej intensywny i bardziej sie rozklada w czasie

- czy polecam ten odczynnik?

- dla fanów karania nosa, mikrodozowania i mocnych stymulantow

- czy wroce do tego odczynnika?

- w zyciu, dla mnie ten bol przy sniffie to za wiele, zarowki nie mam, wiec vapo nie stestuje, co nie znaczy, że nie polecam ;D

OCENA OBIEKTYWNA: 7/10

OCENA SUBIEKTYWNA: 8.5/10

@Pysznedpostarałeś się, odczynnik na mega poziomie, to nie to co lata u konkurencji, 

polecam!

• Like 1
  • Thanks 2
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta