TERTUONE

Swieza lista nieuczciwych sklepow 2018/19

Recommended Posts

Siema, cześć, czołem! Na początku pragnę napomknąć, że troche zamierzam rozruszać to forum czy nie lepiej by było jakby na czacie było więcej osób niż dotychczas? Czy nie lepiej by było jakby to "FORUM" prosperowałoby w sposób lepszy, wygodniejszy, a przede wszystkim bezpieczniejszy? 

Na początek pragnę odświeżyć dział sklepów nieuczciwych, bo widzę  że tutaj martwa cisza, a jednak jakieś odświeżenie by się przydało.

Oto lista najbardziej nieuczciwych sklepów, które należy omijać z daleka:

1. Boostlab.fun  SCAM! 

2.DETAL-RC.PL Co ta strona w ogóle tutaj robi ten sklep od początku był scamem. 

3.RC.Bulk.EU SCAM

4.Predator (Przy większych zamówieniach możliwość utopienia pieniędzy, predator jak wiemy działa, aczkolwiek wielu użytkowników nie zapomniało co się wyrabiało na RC scenie równy rok temu i ostrzega przez zakupami u kosmity) 

5. Grandkg.com NIC NIE WIADOMO O TYM SKLEPIE, OMIJAĆ

6.Czacha z różowego lubi odpierdalać pajde z hajsem i paczkami, omijać z daleka!

Jak powyżej to moja lista sklepów gdzie pod żadnym pozorem nie robić zakupów. Zwracam się również z prośbą do @JokerJP o usunięcie listy sklepów na stronię, by nie wprowdzać ludzi w błąd, a i zachęcić człowieka do pozostania tutaj. A tak to człowiek wchodzi widzi w partnerskich jakieś RC. bulk, albo detal na polskiej witrynie i od razu się zraża i wychodzi. Proponuje o zostawienie w dziale partnerskim sklepu Legalchem, pyszned i ewentualnie rauch.. :)  5!

• Like 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co racja to racja wyjebac te smieszne sklepiki z partnerskich to tylko pomoze w przyciaganiu tutaj ludzi i tak widac ze coraz wiecej wiary tutaj przychodzi!! oby zostalo!! :) dobry temat, dodalbym tez walkarza monstera i poniekad atoma, ktory nie zrealizowal zamowienia z bardzo dawna

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O co chodzi z RC-Bulk? Dostałem od nich kilka małych paczek (50g / 100g) bez problemu.
Mógłby ktoś opisać jak wyglada obecnie sytuacja z nimi?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta