Recommended Posts

Widzę vendor zainteresował się pierdolonymi zamiennikami zamiennika zamienników. Wiesz, że takim czymś strzelasz sobie w stope? Ja np już nigdy od Ciebie heksa nie zamówię, bo chuj wie co tam może być. Tymbardziej, że nieraz dostawałem temat w grudach,igłach,śniegu.

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
47 minut temu, Wojt napisał:

Widzę vendor zainteresował się pierdolonymi zamiennikami zamiennika zamienników. Wiesz, że takim czymś strzelasz sobie w stope? Ja np już nigdy od Ciebie heksa nie zamówię, bo chuj wie co tam może być. Tymbardziej, że nieraz dostawałem temat w grudach,igłach,śniegu.

te produkty są mega jakości, o zmianach sortu informowałem

• Thanks 1
  • Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A to czemu te substancje nie sa az takie zle.🤡🤡🤡

BK-EBDP Eutylone to całkiem fajna substancja, załącza euforię, rozpływ ciała, nieogar i inne przyjemne sytuacje.Daje duzo empati choc troche niebezpieczna bo b.mocny to srodek.Lepiej uwazac z dawkowaniem.Taki stymulanto-euforyko-empatogen jak dla mnie.💎💎💎

HEP moim zdaniem bardziej speeduje i rozpierdala niz Hex-en i  ale nie czulem po nim tej przyjemnej dopaminowej eufori i tego krwawego libido-MAX jak po Hex-enie, sa ludzie co im podszedl HEP, wiec opinie sa podzielone. moim zdaniem w 70% ma w sobie dzialanie Hexena,ale jest nieco inna substancja.Osobiscie wole Hex-en niz HEP, Ale HEP z pewnoscia jest bardziej udanym analogiem Hex-enu niz NDH ktory moim zdaniem ,nie jest wart zakupu.😈😈😈

Edytowane przez smoczek
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bk-ebdp to Efylon a Efylon to nie Eutylon! 

Efylon/mdpv

Eutylon/Etylon 

Etylon/MDMA

Mdpv/a-pvp

TYLE KROPKA KONIEC SYFU!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jakościowo, bo co? Bo wypierdala z kapci na kilkanaście h? A pod względem zdrowia/ psychiki/ neurotoksycznosci cos Ci wiadomo, bo chyba nie. HEP rozpierdala, 2dni ciagu, a tyg dochodzilem do siebie

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 15.03.2019 o 11:29, Wojt napisał:

jakościowo, bo co? Bo wypierdala z kapci na kilkanaście h? A pod względem zdrowia/ psychiki/ neurotoksycznosci cos Ci wiadomo, bo chyba nie. HEP rozpierdala, 2dni ciagu, a tyg dochodzilem do siebie

To słabo u ciebie ze zdrowiem, ja do siebie dochodze pare godzin,tylko ze ja siłownia żarcie nie mcdonald  picie regularnie itp więc nie zganiaj na produkty bo jak sie chce uderzyć psa to sie kji znajdzie.

Dnia 15.03.2019 o 07:58, Wojt napisał:

to straszna strata że nie zamówisz :)  to zamów gdzie indziej  nikt ci nie broni.

Edytowane przez Venoom
literówka
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta