Turistek

Detal-rc opinie

Recommended Posts

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

jak mawia klasyk bez akcji samplowej z klientów nici :E niech sklep pokaze co ma w ofercie, bo domena na polskim serwerze z miejsca mnie zniechęca do zakupow

• Thanks 1
  • Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisalem do nich maila dwa dni temu Pytania standard min kwota zamowienia, koszty wysylki ale i o nr cas Do tej pory cisza Ceny atrakcyjne, wybor znaczny ale mam dosc duze obawy co do tego Vendora

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zamówiłem 2 tyg. temu heksa przyszło dopiero dzisiaj bo jak to pisali "mieli problem z pocztą" jutro przetestuje jakość. waga sie zgadza a nawet troche za dużo sypneli

• Thanks 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
On 1/29/2019 at 1:02 PM, Alexxx said:

Ktoś już zamawiał z tej strony? Moje pytanie dotyczy tego czy sort przychodzi normalnie ?

Ja właśnie otrzymałem ich Sampel Mix nie próbowałem wszystkiego ale Hex kopie dobrze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 30.01.2019 o 16:51, rclover90 napisał:

zamówiłem 2 tyg. temu heksa przyszło dopiero dzisiaj bo jak to pisali "mieli problem z pocztą" jutro przetestuje jakość. waga sie zgadza a nawet troche za dużo sypneli

pokaż zdjęcie, zdaj recenzje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do czasu wykonania opłaty kontakt błyskawiczny i przychylny klientowi niestety gdy zamówienie zostało opłacone brak odpowiedzi od kilku dni. Status przesyłki pomimo zaksięgowania wpłaty tego samego dnia stoi od początku w oczekiwaniu na płatność. Na tą chwilę odradzam składać większe zamówienia. Jeżeli coś ruszy dam znać. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dear admin, I don ´t think this guy should be among shopineo trusted vendors - he is a scammer. I can send you evidence o f payment if you like

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jeszcze dopowiem, pamietacie walek pojedynczyrc? detal i on to ta sama osoba, a posty to jego multikonta, nie dajcie sie wyjebac, to ze wykupil reklame nie oznacza ze wysyla, ten caly sklep tak totalnie sie nie klei, ze tylko wariat zlozylby tam zamowienie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jedna

Dnia 30.12.2018 o 19:10, Turistek napisał:

Witam, zamowilem tydzien temu beta kety, wszystko spoko ale kolor brunatny zamiast bialego jak na zdjeciu

chyba też zostałem "wyjebany" mówiąc ładnie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W imieniu administracji forum RC-Shopineo.com chciałbym Was przeprosić "Vendor" to z Vendorem ma mało wspólnego 

Zabieram się do przenoszenia go gdzie jego miejsce 

Jeszcze raz Przepraszam JokerJP

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta