Recommended Posts

wytrzeźwiałem

bardzo, bardzo udana mieszanka ziołowa, w końcu coś zaspokoiło moje potrzeby

buch wjeżdża z czasem stopniowo do 5 min

czas działania 50m do 70m

w smaku kurwi rybą

w działaniu to CHMICA o niskim stężeniu

zalecane dawkowanie to zbełtana dupka kioskówki dla amatorów zbełtana kioskiowka dla pozerki i czysta dupka na start dla zgredów

jak nie kopnie po chwili, to kopnie za chwile, prawie się pokarałem gdy chciałem rozpalać wiadro gdy peak się wkręcił, uważać co badacie

czy polecam? TAK

czy będę wracać? TAK

ocena subiektywna: 9/10

ocena obiektywna: 8/10

• Like 2
  • Thanks 2
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

animeversa super, że Cię tu widzę. Super, że kolejny vendor wjeżdza na warsztaty z maczankami jeśli jest tak jak mówisz jestem wniebowzięty. Niedługo testy, wielka piątka pomimo że nie miałem tutaj konta, V zdecydował się uraczyć mnie swoimi gadżetami. 

A ja z racji, że jestem słowny facet wystawie recenzje tu to tam. 

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie jestem zwolennikiem takiego typu suszu ale otrzymałem sampla. Mnie osobiście zmiażdzył strasznie ale to dlatego że rzadko jaram. Zaprzyjaźniony różowy słonik z duzym doswiadczeniem wyglądał o wiele lepiej odemnie ale stwierdził że pizda jak z shotguna susz typowy uk..rwiacz nastukator!  Zwolennikom przypadnie do gustu zależy czego szukasz i do jakiej oprawy!

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
17 minut temu, Fanfaranfa napisał:

tryptodyso, Ty żyjesz?!? Czy to nie jest dawny tryptodyso?

(Admin: przepraszam za offtop)

Spoko ja sam w grubym szoku że szanowny Pan kolega się pokazał :)

Pozdrawiam @tryptodyso i każdego z osobna 

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żyję, żyję aż się zdziwiłem że wszyscy wszędzie o mnie pytali :D Mam się dobrze i od 3miesięcy byłem grzeczny :)

Maczanka przypomniała mi czasy kiedy to cały tydzień szedł na smolenie kannabinoidów. Oczy są piekielnie czerwone, ale na szczęście nie wali aż tak mocno jak czyste 5F-ADB za dawnych czasów. Obstawiam, że jest tutaj 4F-ADB gdyż jest on wyraźnie słabszy i ma mniej skutków ubocznych. Ostrożnie z badaniem gdyż mnie pierwsze dwie próby nie jebły a trzecia wystrzeliła jak z procy :) 

Edytowane przez tryptodyso
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Seds porównał to do Bobbiego na różowym HAHAHA, choć tolerkę na kanna mam więcej, niż średnią. Pierwsze dwie dupki od razu wypuszczone dały lekkie lajtowe upalenie, ale potem zarzucając przez 2dni malinowe snify od pysznego dwie sztuki krajówki i kończąc na 16 browarach przyjebałem solidną chmure w płuco myślałem, że mnie połamie. Ogarniałem co sie dzieje wokol mnie, ale kara niesamowita to trzeba poczuc panowie, nie umiem okreslic tego slowami XD no taka pizda jak stare UR z 2015 :D Mega oszczedne jaram od 4dni tego sampla i zostalo mi kurwa z 0,6 :) Dawno nie jaralem tak mocnej a zarazem kurewsko mocnej maczany mocarz,hulk, waiki ben mmm.. czuc zapach starych czasow! czas dzialania z 1,5h mocnej pizdy, zero zajeby, smiem tweirdzic ze na zjebe bylo tak pieknie, ze wolalem jarac, niz spac nie meczy do snu.. SMARTSZOP SIE KRYJE :] ODE MNIE DOSTAJE PYSZNY MEDAL ZLOTEJ KEJNIURY !! ALE SIE UPIERDOLILEM ZNOWU DUPKA PIONA! Zostane tu na dluzej!

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Produkt: Maczanka
Ilość badanego produktu: "Nabity" Papieros Link LM tyci tyci na główeczkę papieroska 
Doświadczenie astralne:
Miałem nie badać ale jak vendor dał to żal marnować  
Nabiłem tyci tyci na główeczkę papierosa LINKA jeden buch iii 
Wchodzi euforia o dziwo uczucie szczęścia na jakieś 10 minut 
Przy troszkę większej dawce dochodzi lekki nie ogar jak po bombce 4cmc   
Dodam że po 10-15 minutach dochodzi chęć dopalania  
Ocena: 9/10

Podsumowanie:  Nie mam dużych wymagań co do kanna w sumie nie mam ich w ogóle na tą chwilę ocena głównie dzięki fajnemu a nie psychodelicznemu działaniu   

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ta maczanka bezapelacyjnie top1! BARDZO DLUGIE DZIALANIE 1,5H! przyczym jakas nastepna godzinka to lekkie upalenie, bardzo wydajne noo przypominaja mi sie stare mocarze i hulki ze stacjonarek!! :) minusem to bardzo mozliwa kara zaczynac od dupki, kurewskie cisnienie na wiecej, ale to jak zawsze

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co: Mieszanka Ziołowa "SUSZ"

Od:Pyszned

Wygląd: Taki standardowy, maczankowy.

Zapach: Fisz

Opis działania:

No ja powiem tak. Długo tego szukałem. Mocna psychodeliczna po dłuższym czasie całkiem odrealnia. Podczas badań westępuje przewlekły brak energii xD Ogromne gastro. Pamięc O.K.

jak najbardziej polecam. V pierwsza klasa. Można się dogadać, sam oferuje zaskakujace rozwiązania. Myślę, że to pretendent do nagrody za obsługe

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fakt vendor numer 1 dla mnie, ma maczanke i to najlepsza maczanke na rynku wiec po co mi wiecej, jeszcze niech 4cmc wleci to juz w ogole. Piekniejsza plec wyrzucila mi torbe z 1,1g maczanki.. gdzie spalilem z niej dwie tuby.. :/ 

Dlatego tez.. leci kolejne zamowionko!

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Maczanka godna polecenia, ze względu na korzystne proporcje jakosci do ceny.

Na rynku dostepne maczanki u innych vendorów sa drozsze i mniej opłacalne do zakupu( no chyba ze kupujemy duza ilosc.)

Mozliwosc zakupu 1 sztuki.Wyglad maczanki- susz roslinny w kolorze jasno zielonym, o konsystecji suchej- dobrze sie pali solo , jak i z

tytoniem.Dzialanie :Chillout,wyciszenie,pozytywna psychodela,lekkie odrealnienie,poglebienie odczuwania zmyslow(smak,sluch)

Czas dzialania okolo 1,5 godziny + lekki chillout przez jakis czas jeszcze(nabita i spalona lufka-kioskówka z tytoniem)

Dobra jako dodatek imprezowy,czy na relaks po pracy,szkole. (Polecam 9/10)🚬🚬🚬

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 27.01.2019 o 20:22, Wojt napisał:

na jakim to jest kannaboidzie

info od v: CHMICA, nie jest to na pewno pinaczka tak sądze, jest psychodela

ostatnio testowano 1-2-18

nabita czysta kioskówka 

na początek mały buszek, żeby sprawdzić, czy nie zabije

nie, ale wchodzi już

dobra zeruje co sie bede opierdalać

skończyło się godzinnym zgonem, żyganiem, dochodzeniem do siebie i szukania tematu 

CZAS DZIAŁANIA: 

Onset: nie pamiętam

Peak: 1h

Offset: 45m-60min

After effects: lekkie zamulenie, ogromne gastro

teraz coś odemnie, totalnie odradzam palenie tego bez tytoniu, popytalem starych kannawrakow na miescie i to najbardziej przypomina mocą temat ze stacjonarek. ktoś tam wspomniał o tym, że to ma działanie zbliżone do Bobby Sence...

to chyba bobbiego palił z shishy a od pyszneda z dupki od lufki

jak pojawia sie nowy v, zazwyczaj jestem pierwszym ochotnikiem jesli chodzi o maczanki i otwarcie stwierdzam

lepszego gotowca na rynku nie dostaniecie

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jak powyżej lepszego gotowca nie znajdziecie, buch zamiata. Elo 

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta