Recommended Posts

Siemka. Otrzymałam 2 sztuki na próbę i powiem tak, byłam zaskoczona mega pozytywnie! Spodziewałam się czegoś w stylu trochę speeda i odrobinę eufo, a tu speed 8/10 eufo 5-6/10 😁😁😁😁 ogólnie bardzo fajne w smaku, chociaż trochę przy sniffie szcypie, ale to pikuś 🙂 oral dla mnie chyba działa mocniej niż sniff, ale to każdy chyba indywidualnie. Dostawa szybka, kontakt ze sklepem dobry, także wszystko picuś glancuś i już zamówiłam kolejną partię 😁😁😁 polecam! 

• Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 minut temu, OwocowaXxx napisał:

Siemka. Otrzymałam 2 sztuki na próbę i powiem tak, byłam zaskoczona mega pozytywnie! Spodziewałam się czegoś w stylu trochę speeda i odrobinę eufo, a tu speed 8/10 eufo 5-6/10 😁😁😁😁 ogólnie bardzo fajne w smaku, chociaż trochę przy sniffie szcypie, ale to pikuś 🙂 oral dla mnie chyba działa mocniej niż sniff, ale to każdy chyba indywidualnie. Dostawa szybka, kontakt ze sklepem dobry, także wszystko picuś glancuś i już zamówiłam kolejną partię 😁😁😁 polecam! 

Tak potwierdzam też miałem okazję i było cieplutko :)
Dobry opis tapsów 

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@drdoalittle Oral nie wiem ale snifem poczujesz już odmierzone pół zapałki wiem z własnych doświadczeń :) nie wal całej na raz może to przerosnąć nie jednego ;) 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Forma : Puder. Bardzo suche i drobno zmielone. Bardzo mocny zapach malin. W smaku słone, potem lekko gorzkie. Być może to subiektywne ale może delikatnie znieczula język? Kapsulka to około 0,5g

Działanie: Sniff bez bólu. Ładuje się koło 10minut więc lepiej nie dorzucać. Działanie to w większości dopamina. Podwyższa temp ciała, ale bez mocnego wjazdu na serducho. Działa koło 3h. Przyjemna stymulacja i lekki nieogar

Do pracy czy nauki może być za bardzo rozpraszajace. Do piwka czy na imprezę w sam raz. Bardzo wydajne. Mogę szczerze polecić. 

Edytowane przez drdoalittle
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta