Recommended Posts

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Siemka. Otrzymałam 2 sztuki na próbę i powiem tak, byłam zaskoczona mega pozytywnie! Spodziewałam się czegoś w stylu trochę speeda i odrobinę eufo, a tu speed 8/10 eufo 5-6/10 😁😁😁😁 ogólnie bardzo fajne w smaku, chociaż trochę przy sniffie szcypie, ale to pikuś 🙂 oral dla mnie chyba działa mocniej niż sniff, ale to każdy chyba indywidualnie. Dostawa szybka, kontakt ze sklepem dobry, także wszystko picuś glancuś i już zamówiłam kolejną partię 😁😁😁 polecam! 

• Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 minut temu, OwocowaXxx napisał:

Siemka. Otrzymałam 2 sztuki na próbę i powiem tak, byłam zaskoczona mega pozytywnie! Spodziewałam się czegoś w stylu trochę speeda i odrobinę eufo, a tu speed 8/10 eufo 5-6/10 😁😁😁😁 ogólnie bardzo fajne w smaku, chociaż trochę przy sniffie szcypie, ale to pikuś 🙂 oral dla mnie chyba działa mocniej niż sniff, ale to każdy chyba indywidualnie. Dostawa szybka, kontakt ze sklepem dobry, także wszystko picuś glancuś i już zamówiłam kolejną partię 😁😁😁 polecam! 

Tak potwierdzam też miałem okazję i było cieplutko :)
Dobry opis tapsów 

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Forma : Puder. Bardzo suche i drobno zmielone. Bardzo mocny zapach malin. W smaku słone, potem lekko gorzkie. Być może to subiektywne ale może delikatnie znieczula język? Kapsulka to około 0,5g

Działanie: Sniff bez bólu. Ładuje się koło 10minut więc lepiej nie dorzucać. Działanie to w większości dopamina. Podwyższa temp ciała, ale bez mocnego wjazdu na serducho. Działa koło 3h. Przyjemna stymulacja i lekki nieogar

Do pracy czy nauki może być za bardzo rozpraszajace. Do piwka czy na imprezę w sam raz. Bardzo wydajne. Mogę szczerze polecić. 

Edytowane przez drdoalittle
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Malinki tabsy. Dzialanie speedujaco euforyczne. Smak malin,lekko slony.Forma puder w kapsulce.Wziecie doustne to dzialanie bardziej eufo z mniejszym speedem.Czas dzialania z pewnoscia kilka godzin.Sniff 50mg-100mg w nos,dziala bardziej pobudzajaco moim zdaniem.Bardziej wplywa na dopamine.Ogolnie to jest to calkiem niezle .Mozna wziasc kapsulke na impreze.Czy kilka sniffow co kilka godzin zeby aktywowac sie do zabawy.Dzialanie to ogolne odrealnienie,chec do kontaktow,dopaminowa euforia.Wiele kreatywnych pomyslow.Ja preferuje bardziej sniff 50mg co 1-2 godz w warunkach domowych.Gdy zalezy nam na niezauwazalnosci.Na imprezie chyba lepiej sobie poprostu zapic drinkiem tabse i dobrze sie bawic.Jestem pozytywnie zaskoczony dzialaniem.Polecam moja ocena 8/10 Forma przyjecia doustnie lub sniff.

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ALE JESTEM ROZJEeee BUNNY!!!!!!!

wyjebalo przetrzepalo sponiewieralo wystrzeliło jak z haubicy az brak mi kolejnych przymiotników bo za szybko myślę

malinowe kokolino ❤️

nie pobierać, zostawić dla mnie

jak dojdę do siebie zdam szczegółowe recki

pozdro ide na bucha

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • Kontakt z Vendorem bardzo dobry💞. Zastanawia mnie profil dzialania substancji.🙄Czy to Stymulant😈 ,czy Euforyk👼 ,czy pol na pol🤴. Dam znać po testach i napisze recki💫.Szczesliwego nowego roku zycze wszystkim 💥⚜️💥
Edytowane przez Turbinator2000
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

miałem napisać szczegolowa recke, ale kapa mnie pochłonęła przy pisaniu i dwukrotnie lektura poszła się pierdolic

speed 11.5/10

eufo w granicach placebo

zjazd ciężki do przeżycia, zaopatrzyć się na to

na dole coś specjalnie odemnie ;d

WP_20181229_22_20_46_Pro (2).jpg

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam :) Z tej strony trypto-troche mnie nie bylo. W każdym razie wkrótce bede i ja testował i mam do was pytanie. Czy jest tutaj jakis spec który przynajmniej poda mi swoje propozycje co moze w tych pillsach byc? Pozdro! :)

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zaczynając moją recenzję pare słów na wstępie. Od ponad pół roku zero jakichkolwiek substancji z tych klimatów więc tolerancja zerowa, mój organizm nie lubi się ze stimami, kiedyś bardzo często badane odczynniki oddziaływujące na serotonine - DO RZECZY.

Dawkowanie - 50MG Tutaj zalecam ostrność pod żadnym pozorem nie badać całej kapsuły, choć to kwestia indywidualna, ale zaleciłbym ostrożność. Najlepiej rozsypać i podzielić to na 10 części. 

Wygląd/Droga Podania - Bardzo starannie rozdrobniony odczynnik na proch nie trzeba gnieść, miętolić od razu można dziabać. Zapach malinowy no daje sobie rękę uciać, że czuć tu woń białka serwatkowego, ale to tylko moja sugestia. Spływ niestety ohydny warto mieć coś pod ręką żeby to przepić, snif na początku badań dość bolesny, potem nawet nie gryzie w trąbe. Za którąś dorzutką występuje u mnie odruch wymiotny, lekki dyskomfort na bebechach ale do zniesienia na pewno mniejszy, niż w przypadku chociażby CMC. Leciutki wjazd na serce, przy częstych dorzutkach występuje nieogar i lekkie poddenerwowanie, które z upływem czasu przechodzi. Badane od wieczora do teraz, każda dorzutka w takich samych ilościach nawet mniejszych działa tak samo. Normalnie nie pale nikotyny, ale po tym pale jak szatan stąd może też ten dyskomfort na brzuchu.  Ręcę lepkie przy pierwszych próbach podania występował u mnie delikatny pot bardzo podobnie jak w przypadku chlorów. 

Laboratorium - Odsypane 50mg odczynnika podana metodą trąbkową. Po paru minutach czuć chęć do działania, potrzeba kontaktu z drugim człowiekiem, każda wykonywana czynność sprawia nam ogromną frajdę, zwiększone libido na maksa, lecz niestety flak więc nie podziałamy zbyt wiele, zwiększona w dość znaczy sposób koncentracja. Posprzątałem cały pokój pod szafkami, pod komodą, kurze przy czym słuchając muzyki i tak jebło 3h nawet nie wiem kiedy, co i jak . Naprawdę bardzo zbliżone działanie do krajówki. Nie próbowałem jeszcze podania doustnego, ale na pewno jeszce coś dorzuce od siebie. 

Podsumowując - Euforia 3/10, Speed 9/10, ale ten speed przy moim dawkowaniu jest taki nienachalny, a jak zaznaczałem na wstępie nie lubię się ze stimami, już 20mg hexenu potrafi mnie poryć do tego stopnia, że siedze i trzymam się za serce przez 3h. Dodam również, że pomimo nierozjebanych źrenic jak u rasowego ćpuna z dworca centralnego, zachowywałem się dość energicznie/nerwowo. Szczękościsk także w normie nawet bym powiedział, że mniejszy niż zawsze doświadczałem po CMC, EMC. Większych dawek póki co nie próbowałem i właściwie nie mam zamiaru, bo przy tym dawkowaniu odczynnik działa naprawdę zadowalająco. Jestem ciekaw oralu, spróbuję i dopiszę. 

Polecam vendora i dziękuje za możliwość testów. Zdjęcia niestety nie dodam, bo nie mam sprawnego telefonu. 

Kontakt 11/10, Czas realizacji 10/10, Pakowanie 6/10 jak na dzisiejsze standardy mogłoby być dużo lepsze, zadbaj o nasze i swoje bezpieczeństwo drogi Vendorze. Piątka! 

• Thanks 2
  • Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od razu wysypałem zawartości kapsułek. Smak najpierw lekko chemiczna malina a potem coś odrobinę walącego rc. Wziąłem sobie 50mg, ale nie odczułem wiele poza czymś jak kawa oralnie. Przybrałem wszystko sniffem i dopiero wtedy odczułem stymulację ala alfo podobne rc. Być może tylko ja tak zareagowałem, zalecam ostrożność :)

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kapsułka wysypana i podzielona na 3 kreski. Sniff o malinowym zapachu przez chwilę gryzie w nosie. Po 2-3 minutach wejście - delikatna euforia i silne pobudzenie. Moim zdaniem stuff uwalnia aminy katecholowe, głównie dopaminę i w mniejszym stopniu serotoninę i noradrenalinę. Co do dawki to 1/3 Malinki na raz to za dużo. Przesadziłem i był lekki wjazd na serce. Podzieliłem pozostałe 2/3 na 3 kreski i po jakiś 3h dorzuciłem. Dorzutka zadziałała pozytywnie i tak jechałem do wieczora. Zjazdu praktycznie nie poczułem i zasnąłem bez problemów. Dzisiaj rano postanowiłem sprawdzić jak Malinka działa z MPH. Wymyśliłem sobie, że MPH jako NDRI zwiększy poziom dopaminy w połączeniach synaptycznych a Malinka jako releaser dopaminy uwolni jej większą ilość. Chciałem zablokować wychwyt zwrotny dopaminy (za pomocą MPH) i jednocześnie spowodować jej "wypływ" (za pomocą Malinki) tak aby poziom dopaminy był dłużej podwyższony. Dzisiaj rano najpierw zarzuciłem 40mg MPH (sniff) a po 15 minutach 1/4 Malinki i jestem na tym mixie do teraz - działanie jest dłuższe i silniejsze. Jeśli chodzi o skład Malinek to wydaje mi się, że jest tam między innymi Hexen lub NEP (albo jakieś bliskie im pochodne). Regards.

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Produkt: Kapsułki Malinowe 
Ilość: Dwie Kapsułki po 0,4g 
Ilość Badana jednorazowo: 0.1 sniff 0.2 oral 
Moje przypuszczenia co do składu: Hex + wypełniacz z oranżady w proszku. (Pamiętajcie to tylko moje przypuszczenie!) 

Doświadczenie astralne

Na pierwszy odstrzał poszło 100 mg zapodane formą do nosową czyli sniff. 
Sniff dla Laboranta był bardzo przyjemny i pierwsze co mu się skojarzyło to oranżada w proszku za czasów szkolnych i sklepików w nich :E  
Po 5-7 minutach czuć było dopamine i lekką euforię bardzo przyjemną w tle. Po 10 minutach od podania pojawiły się chęci do komunikacji między ludzkiej werbalnej i nie werbalnej. Pojawiły się pomysły na to jak można zaplanować dzień tutejszy. 
Po około 40-50 minutach pojawiła się lekka chęć na dorzucenie materiału. Więc jako iż ta chęć nie była jeszcze bardzo ogromna Laborant stwierdził że to dobry czas na przetestowanie metody oralnej. Zawinął Laborant 200 mg w kawałek chusteczki higienicznej i zapodał metodą per oral. 
Po około 30-40 minutach odczuł on  mocne wejście dopaminowe a po paru minutach doszło trochę euforii tak jakby od serotoniny, lecz nie jest tu pewny gdyż Laborant sądzi iż w składzie jest hex a hex to głównie dopamina co by się zgadzało z wcześniejszą wersja badań. 
Dawka 200 mg oral okazała się trochę za duża bo widać było wystrzelonego w kosmos Laboranta :E   

Podsumowanie: Kapsułki bardzo fajne lecz trzeba uważać z dawkami bo to jest rzeźnik dopamino-noradrenalinowy :E 
Ocena: 8.7/10 

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

2 bombki starczyly na 15 godzin. Zapewnily niezla zabawe na wysokim poziomie.POlecam brac po pol zapalki.Typ dzialania to jakies lekko euforyczne tabsy ale jak sie przesadzi to leje energia rowno.Dobre zeby z ziomkami wzsiasc na impreze towrarzyska do piwek.

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kapsuły tak jak kapsuły moc pierwsza klasa, kurwa! tak jak nienawidze stymulantow i heksenu tak tutaj te proporcje wydaja sie na tyle wywazone, ze po prostu jest miodzio. Na jednej kapsule przelatalem od 13 do teraz, ostatnia lajna troche mnie poniosla.. nie chcialem rozdrabniac i przypierdolilem z szalki rowno 200mg ;o taka kurwa pizda, ze myslalem ze BEDE KOLEJNA OFIARA DOPALACZY W POLSCE :e do tej pory towarzyszy euforia, pije piwko popalam kiepo i slucham mjuuuusik.  Teraz zmierzylem puls 170, ciekawe jaki byl 1,5h temu, dobrze ze nie mierzylem bo bym zrobil sobie fix bolonesse z mozgu

dasdsadsadsadsa.png

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta