JokerJP

Opinie na temat sklepu uwagi

Recommended Posts

napisal, ze do 13 paka do mnie wyleci - zobaczymy jestem dobrej mysli. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Vendor PyszneD to b.fajny sklepik,gdzie kupując zachowujesz pełną anonimowosc.Ceny przystepne ,a czas realizacji zamówien jest na wysokim poziomie.Pakowanie OK. Dzieki za bonus PyszneD.😈😈😈😈😈 W przypadku problemow czy nieporozumien ,zawsze mozna sie dogadac. Vendor idący "na ręke" i uczciwy nawet jak by sort nie dzialal(nie z jego winy) to obiecal wyslac raz jeszcze.Nawet dostalem bonus mimo skromnego zamówienia +++

Edytowane przez smoczek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z powodu awarii zoltego golebnika piatkowe wyloty golebi przelozone na poniedzialek lub do czasu przyjazdu golebiarzy naprawczych ( ale pewnie to pierwsze)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a ja bardzo pochwale vendora tak jak obiecal, tak zrobi dzisiaj ma wyslac paczunie w golabku maczanka,4,kapsulka i ten malo aktywny hex, bardzo doceniam na pewno zdam recki z produktow

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

taki off

dostałem wizji: jak vendorowi przytrafi się jakiś wypadek (czego mu nie życzę), to wyobrażcie sobie jakie będą płacze, że nie odpisuje po sekundzie, że opłaciłem paczke i wczoraj miała być, że psy go złapały, ale będzie płacz :E

wyobraźcie sobie, co by było gdyby pyszny siedział na różowym xD

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wlasnie sie dogadalem poraz kolejny z vendorkiem, ze do zamowienia dorzuci na testa wisniowke. Morał? Jeśli jesteś w porządku dla tego człowieka, ten człowiek da Ci serducho na tacy. Doceńcie to. @Pyszned Teraz to nie, ale gdy będzie okazja za jakiś czas i wleci coś nowego i będziesz robił akcje samplową fajnie by było jakbyś zrobił jakąś selekcje co i dla kogo. 

Bo tak jak Ty spisujesz się na medal i wysłałeś ludziom darmowe ćpanie, tak te kurwy pazerne pobrały i nawet nie napisali paru zdań.. Czy to tak trudno? A jestem pewny, że dużo ludzi odebrało próbki.  

@JokerJP, @Pyszned co o tym myślicie? 

• Thanks 3
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja osobiscie sie ciesze, ze jest Vendor, gdzie moge w koncu kupic raz na tydzien 1-2gr i przesylka jest błyskawicznie,a i nawet czasem z jakims bonusem.Rok temu tak bylo, mialem z 3 trzy ulubione sklepy Dem..n, Pasj..t, Fun.y Sh.p. Zamowienia mozna bylo realizowac od 1 gr ,a przesylka byla do 2 dni w skrzynce INP. Teraz sa juz inne czasy. Rc Chemia podrozala o 33% ze wzgledu na restrykcje prawne i wieksze ryzyko.Ja nigdy nie chcialem sie urodzic ,w policyjno sadowo koscielnym panstwie jakim jest Polska, gdzie dozwolony jest tylko alkohol w mieszkaniu ,na znieczulice zycia. Marzylo mi sie zawsze byc amerykaninem lub amerykanką. Tam zycie wyglada inaczej. Postkomunistyczne kraje jak Polska ,to wciaz post-sowiecka kultura i wladza i  podobne zwyczaje. Narkotyki zawsze byly nielegalne ,a dopalacze <dupa płacze> sa od USA ,to oni opracowali i zalegalizowali alternatywe dla tych ludzi, co lubia te klimaty, a nie alkoholowe , ale nie chca miec problemow z prawem. Jak widac w Polsce, chyba wladza nienawidzi tego i wymysla astronomicze kary dla sprzedawcow,posiadczy rc chemi, a ja czuje sie jakbym zyl w sredniowieczu a nie w normalnym kraju.

J9rjxI0.jpg

Edytowane przez smoczek
  • Like 1
  • Thanks 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wysylka z malymi problemami Lecz gratisy takie ze wlasciwie nie poninnem o tym wspominac Po wyjasnieniu wszystkiego paka wyladowala po 23 h i to do malego muasta. Vendor uczwiwy w ch.j., paka express, pakowanie 10/10 Czworeczka godna polecenia, kontakt rzeczowy 10/10 Polecam vendora

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 minut temu, Azymutka napisał:

Wszystko ok dostawa w mgnieniu oka. Trzeba poprawic troche mieszanke oraz kapsuly.

Poprawić... A to popsóło się coś? Pytam bo mieszanka, kapsuła malina i 4cmc jak dla mnie bardzo wysoka jakość

Edytowane przez JokerJP

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta