JokerJP

Opinie na temat sklepu uwagi

Recommended Posts

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Pisałem z V wyśle sample pack :D jak rakieta doleci napiszę recenzje oraz dam zdjęcia pozdro 6661666 :D

Edytowane przez Sku99
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co prawda jestem z różowych, ale obiecałem że i tutaj wystawie recenzję. Nie oczekiwałem zbyt wiele, a vendor mimo tego podszedł zajebiście do sprawy za to HIGH 5! Także TERONE czeka cierpliwe aż z nieba zleci gołąb i zda relacje co w trawię piszczy. 

Póki co kontakt, postawa naprawdę godna polecenia! 

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kontakt z vendorem bardzo dobry prosto grzecznie na temat I w dodatku darmowy sampel no zajebiscie. Napisze więcej jak dostanę gołębia. 

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pisałem z vendorem szybko odpisał konkret no i to ja lubię :D darmowe ćpanie zgłaszam się napisze recke jak paka doleci 

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylko ja was wszystkich prosze nie bądźcie chujograjcami i dotrzymajcie słowa, bo vendor mimo że nowy to swój chłop. Doceńcie to! 

• Thanks 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Polecam mordeczkę kontakt, wysyłka na ++ sample doleciały już po testach jestem mega zaskoczony!!! Recki polecą jak się wykuruję o odsączę mózg :D

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Świetny kontakt ze sklepem, mam nadzieje na większy asortyment z czasem. Chyba jeden wkrótce bedzie o ile sie nie myle. Dziekuje Vendorowi za szybki kontakt :)

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Bardzo konkretny Vendor. Kontakt 11/10 Szybko i rzeczowo. Oczekuje na próbki asortymentu. Do każdej otrzymanej powstanie recenzja w formie trip raportu wraz ze zdjęciami.

Bardzo ciekawy cennik, jeśli jakość będzie tak dobra jak kontakt to myśle, ze bedzie HIT. Pozdro

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

POLECAM W CHUJ VENDORA, IDE SPAC. SKROBNE OPINIE O MACZANCE, ALE NAWIASEM MOWIAC

11PIW, 2G FETY, 2 KAPSULY OD PYSZNEGO 2NOCE NIEPRZESPANE, A NA KONIEC WIADRO Z DUPKI Z ICH MACZANKI 

O JA PIERDOLE 1SZY RAZ MYSLALEM, ZE Z TEGO NIE WYJDE I BEDE KOLEJNA OFIARA DOPALACZY W POLSCE :D 

TO CO ZROBILEM BYLO MEGA NIEODPOWIEDZIALNE, A RZYGALEM KURWA JAK KOT NAWET WODE ZWRACALEM XD 

NO I TEN REKORD NA CISNIENIOMIERZU CISNIENIE JAKBYM SPAL 131/89 A PULS 189 :D 

MOC ODCZYNNIKOW 20/10, SZYBKOSC REALIZACJI 10/10, PAKOWANIE 6/10, KONTAKT Z VENDOREM 10/10 PIONA! 

• Thanks 2
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To i ja napiszę. Kontakt z vendorem bardzo dobry, inni dostawcy powinni brać z niego przykład - wystąpiły pewne perturbacje z rakietą (z mojej winy) i Pyszned starał się pomóc. Co do wysyłki to błyskawica - rakieta była do odebrania po 24h (jak za dawnych czasów). Dostałem 3 sample, jeden już testowany i sort bardzo aktywny. Opinie umieszczę w odpowiednich działach po sprawdzeniu wszystkiego. Życzę vendorowi powodzenia!

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Doszły sample ta jedna samarka co odstaje to zawartość dwóch kapsułek malinowych to w środku to heniu a po prawej palenie (palenia niestety testował nie bede ) Testy jak i recenzje na weekendzie 

49711500_1141117592723983_4863359784734162944_n.thumb.jpg.c7d1d3ad1c273a9c80281c71540cb448.jpg49286288_310437106345087_2889906119919009792_n.thumb.jpg.c335270787cbe7b269a54bbfbbe36cb5.jpg

Dziękuje vendorowi za możliwość przetestowania odczynników i możliwości podzielenia się z wami moimi badaniami 

Czas oczekiwania na dostawę niecałe 24h  

• Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 minuty temu, MówMiDave napisał:

Witam.. Skontaktowałem się z vendorem.. I nie wiem czy paczucha została wysłana czy też nie.. Nadal bez odpowiedzi.. Pozdro

Jeżeli umówieni byliście na sysyłkę to sprawdź maila zobacz czy es doszedł od żółtych bo z "V" problemów nie ma albo jeszcze nie nadał z osobistych przyczyn ale na bank to zrobi gdyż dobry z niego Chłop :)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta