TTVLR

13 faktycznie pechowe?

Recommended Posts

Witajcie nie mogłam dodać w ich temacie dlatego piszę na ogólnym. Dla mnie liczba w szyldzie tego sklepu mocno ironiczna . Moje pierwsze zamówienie a sklep może się okazać exit scamem.. chyba tylko bardziej elegancko mógłby się wjebać Jaś Fasola 😑. Oczywiście pisze "może" bo dpt którego bardzo chciałam skosztować nikt obecnie nie ma, czasu i kasy nie cofnę więc chyba tylko karmienie się nadzieją mi zostało. Czekam już tydzień mogę poczekać i drugi.. jeśli kiedyś gruchacz doleci poinformuje (chyba że wcześniej zachoruje na alzheimera 😛). Na razie odradzam tam zakupów. Chyba że to ja jestem pechowa to może już nie bede zamawiać bo Wam wszystko zamkną 😜

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zawsze myślałam że są powiązani.. podobne strony i prawie identyczne banery ale nie sądziłam że to ta sama ekipa. Chyba poczekam aż wyjdą z więzienia :P jestem bardzo cierpliwym człowiekiem.. a tak serio to bardziej niż kasy szkoda mi tego że nastawiłam się na tego tripa.. mało tego zaprosiłam znajomych 

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jutro dam ci namiar "Być może" Na sorty lepsze nawet ale na razię wisi mi za 2 miechy reklamy "leci trzeci" odpisał niedawno ale wszystko stoi jeszcze pod znakiem "?" 

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na pewno? Ponoć zmienili metody płatności.. bez opcji przelewu tylko btc. Jeśli to prawda to wygląda raczej na oszustwo niż problemy ze smerfami

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O kurwa nie wiem co powiedzieć strona działa a jeszcze do niedawna była dupa... I tak radzę uważać dziwnie to stroi :/

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiesz dziś pisałem z osobą "Obytą w temacie" Która dostała niegdyś adres wpłaty BTC taki sam od 13-stki jak od Sorted-a tak więc sprawa jest jasna albo ci sami albo dobrze znający się ludzie... Tak czy siak radzę zachować ostrożność 

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra, dzięki i wszystkim też na razie zalecam ostrożność.. ja ostatnio widziałam spadająca gwiazde ale.chyba tego typu życzeń ta gwiazda w Polsce nie spełnia :P Idę spać bo noddy po Majeczce silniejsze ode mnie.Dobranoc 😃

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

z darknecie poszukaj, jest tam dpt, dmt, aco-dmt ite wszystkie pochodne...kiedy probowalem dpt od wolfa i nie bylo to nic specjalnego, prkatycznie niekatywne, dawal to w samplach

• Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witajcie.. sniło mi się że miałam dzisiaj bardzo  dziwną  sytuację. Natchniona tym że  na sąsiednich forach coś tam niby komuś doszło pomyślałam że  nie zaszkodzi sprawdzić. Udałam się sami wiecie gdzie (sklep ornitologiczny :P) zapytałam czy coś  jest. Młoda i sympatyczna dziewczyna odpowiada że  owszem jest, pyta o moje dane i wszystko się  zgadza, mówi  nawet ile dni temu gołąb wylądował. Wstaje i pyta starszej koleżanki gdzie ma szukać ptaszka a ta odpowiada że nic nie ma że "źle wpisane". Dziewczyna  wyraźnie zdezorientowana patrzy raz na mnie raz na monitor, raz na starszą  koleżankę.. myślicie że mój gołąbek  został  przechwytany ?

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mysle ze nie bedzie tak zle a pozatym mamy czas do wtorku wiec w poniedzialak pobierac i kitrac w wrazie W no i cena tez pewnie bedzie zabojcza teraz juz szaleja po 80

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta