Recommended Posts

Hex-en  jest b.mocnym stymulantem dzialającym glownie na dopamine.Odczuwam po nim z poczatku (pierwsze 3-5 sniffów) - dopaminową euforie eufo/stim 25/75, ktora z czasem sie zmniejsza i pozostaje nienachalna stymulacja.Dzialanie typowe-Hexenowe to

- chęc do kontaktow -podwyzszone libido -rozmownosc -dopaminowa euforia lub stymulacja -szybki uplyw czasu -100 mysli na sekunde - poczucie mocy i wiedzy absolutnej.Przy dluzszym braniu (ciągi) mozliwe nienormalne zachowania(nalezy zachowac ostroznosc)

Lepiej wychodzi sie na tym, biorąc np raz na 3 dni po kilka kresek ,lub raz na weekend 1-2 dni(fazy) niz ,co kilka dni ciągi kilkudniowe, ktore wyniszczaja i zwiekszaja bardzo tolerancje na produkt.

Dawkowanie Zaczyna sie u amatorów od 15 mg-40mg sniff a u veteranów nawet 50mg-150mg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

to opinia co do tego produktu? Bo myślę że to ogólna recenzja na temat tego stima,bez nawiązywania co do obecnego sortu Vendora :e

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
16 godzin temu, meteczka napisał:

to opinia co do tego produktu? Bo myślę że to ogólna recenzja na temat tego stima,bez nawiązywania co do obecnego sortu Vendora :e

To ogolna charakterystyka tego stima.Zamiescilem ja w innym dziale forum.Prosilem o usuniecie, ale moderator odpisal by zostalo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Opinia o hexenie w dziale hexena jak najbardziej na swoim miejscu fakt nie jest to opinia o sorcie ów Ventora ale myślę że każdy się połapie i nie będzie większych problemów 

Pozdrawiam :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta