Inator12

Fake hash podkład produkcja

Recommended Posts

Witam :)

Fake-hash czyli jak to mówią- najgorszy podkład do palenia kanna  :D

Jak zrobić podkład do fake hashu ? Próbował ktoś kiedyś ? Proszę o sprawdzone sposoby :) Podzielcie się swoimi doświadczeniami xD

:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 4. 12. 2017 o 12:56, Inator12 napisał:

Witam :)

Fake-hash czyli jak to mówią- najgorszy podkład do palenia kanna  :D

Jak zrobić podkład do fake hashu ? Próbował ktoś kiedyś ? Proszę o sprawdzone sposoby :) Podzielcie się swoimi doświadczeniami xD

:)

interesuje mnie również. Możemy połączyć głowy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak ale może zna ktoś fajny sposób by nie było to na przykład na mydle lub oblepiony susz steryną a podkłady sklepowe też pozostawiają wiele do życzenia... :( Temat ciekawy podpinam się :):P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
11 godzin temu, ziomex56 napisał:

lipa z tymi podkładami 2x razy większe ilości canna po taniości to gotowe można kupić bez kombinacji

Proszę , nie udzielaj się jak masz pierdolić takie farmazony. To sobie rób ,ale nie o tym jest temat kolego :)

,, Jak zrobić podkład do fake hashu ? Próbował ktoś kiedyś ? Proszę o sprawdzone sposoby :) Podzielcie się swoimi doświadczeniami  ''

To mój temat , jeśli nie umiesz odpowiedzieć na niego to się nie udzielaj .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Inator12 po pierwsze przed przecinkami i kropkami nie dajemy spacji 

Po drugie co Ci sie w garze ustawilo ze sie maczankami interesujesz?

Oczy wypalają te błędy

Edytowane przez KilledInLaw

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakoś nigdy dobry z informatyki nie byłem ,ale maturka z Polskiego dobrze zdana więc innych błędów staram się nie robić. Co do tych przecinków i kropek to tak po prostu czasem pisze lecz nie o tym jest temat :) Nie patrz się w takim razie na te dwa czy trzy przecinki , które dałem po spacji jak Cie tak bardzo bolą.

Nie maczankami lecz jestem ciekaw jak jest robiony podkład do fake hashu stąd ten temat :)

1 godzinę temu, KilledInLaw napisał:

@Inator12 po pierwsze przed przecinkami i kropkami nie dajemy spacji 

Po drugie co Ci sie w garze ustawilo ze sie maczankami interesujesz?

Oczy wypalają te błędy

Pozdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 6.12.2017 o 10:49, Inator12 napisał:

Proszę , nie udzielaj się jak masz pierdolić takie farmazony. To sobie rób ,ale nie o tym jest temat kolego :)

,, Jak zrobić podkład do fake hashu ? Próbował ktoś kiedyś ? Proszę o sprawdzone sposoby :) Podzielcie się swoimi doświadczeniami  ''

To mój temat , jeśli nie umiesz odpowiedzieć na niego to się nie udzielaj .

nie komentuj Jokerjp sorry ale musze mój post śmiec fakt nic nie wniosłem praewie do tematu coś tam szczątkowe info a ty dojebał spamem wiec jak masz do siebie szacunek to wiesz co masz zrobic :P ... nie powiem sprawdze cie (M) domysl się sorry joker albo poszukaj jak masz takie cisnienie

Edytowane przez ziomex56

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 7.12.2017 o 22:38, ziomex56 napisał:

nie komentuj Jokerjp sorry ale musze mój post śmiec fakt nic nie wniosłem praewie do tematu coś tam szczątkowe info a ty dojebał spamem wiec jak masz do siebie szacunek to wiesz co masz zrobic :P ... nie powiem sprawdze cie (M) domysl się sorry joker albo poszukaj jak masz takie cisnienie

:D Co ty wygadujesz chłopaku? jakie ciśnienie o czym mowa? nie czaje w ogóle o co ci się tam rozchodzi... I darujmy sobie na przyszłość teksty typu "jak masz do siebie szacunek" nie znamy się na tyle kolego... Ale rozwiń o co ci chodzi dokładnie składnie i poprawnie bo nie mogę się połapać...

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie polecam wam bazy fake hash, jest okropna dla płuc. Najlepsze moim zdaniem są topy siewki, można je dostać i mają nawet CBD w sobie :) Najlepszy podkład!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta