teyptodyso

Odmierzanie substancji

Recommended Posts

Witam!

Wiele osób ma problem z odmierzaniem dobrych dawek odczynników. Warto więc używać psychonautwiki w celu sprawdzenia dawkowania, poczytać co nieco na forach jak na kogo działa dana substancja, zrobić samemu porównanie wyglądu do tego na zdjęciu(np kryształy) oraz śledzić na bieżąco wyniki badań SIN.

W przypadku braku wagi a mając odczynniki o działaniu od 0,5-5mg warto je rozpuścić w 100ml wódki np smakowej). Uwaga! Należy tylko dobrze rozkruszyć np kartą proszek, kryształy aby się rozpuściły i dopiero wtedy wsypywac dobutelki. Pomieszac chwilę i odczekać kilka godzin aby się dobrze rozpuściło :) Przykłady; Etizolam, DOC tak właśnie dawkuję :)

Jesli ktoś nie toleruje alkoholu nawet w takich ilościach, większość odczynników rozpuszcza się także w glikolu propylenowym! Jednak taki glikol musi zostac odrobinę podgrzany. (Dość popularny sposób na używanie syntetycznych kannabinoidów w epapierosach).

Do odmierzania nalezy posiadać strzykawkę bez igły, tzw insulinówkę, np 3,70zł za 3 na popularnym serwisie aukcyjnym.

Przy każdym teście odczynnika warto pomieszać buteleczkę przed użyciem.

Edytowane przez teyptodyso

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do odmierzania substancji najlepsza jest waga micro o duzej dokladnosci.👅Jesli takowej nie posiadamy mozna odmierzac na oko, gdzie zapalka to 100mg a pól zapalki to 50mg🍡.Badz tez wysypac zawartosc 1 grama i pokreskowac na rowne 10 lini itd 🔪.Polecam dla lubiacych doustnie mini buteleczki wziete z -tzw aromacikow do ciast.Wylac,wymyc i mozna miec ampulke do drinkow🎃 np z zawartoscia 250mg jakiegos odczynnika RC (chemi rekreacyjnej)🎆

• Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mysle ,ze jesli kogos stac na kupno rc chemi, to i stac go na zwykla wage do detalu za 50zl.

Ja mam wage za 250zl ,ale jest duzo dokladniejsza ,niz ta tania.

Odmierzanie na oko ,tak naprawde nie ma sensu bo kreska moze byc gruba czy cienka.

Dla mnie sa 2 miary albo podwójna albo potrójna.

Innych kresek nie robie ,skoro odczynniki maja okolo 99.9% 99.8% czystosci.

Wiec potrójna miara to 75mg(DUZA) 50mg(SREDNIA) 25mg(MAŁA) kreska

podwójna miara to 33mg(MAŁA) 66mg(DUŻA) kreska

🏝️🏝️🏝️🏝️🏝️

Edytowane przez smoczek
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta