Recommended Posts

Witam! :)

Ostatnio zainteresowałem się czystością odczynników ze wzgledu na to iz co raz częściej spotykam się z tym, ze 3cmc działa różnie i nie jest juz cmckiem.. Oraz inne różne historie spowodowały, ze chciałbym podzielić się kilkoma uwagami! :)

-4f-mph aktualnie u predzia zawiera masę analogów 4f-php a wiec nie ma nic wspólnego z mph i działa słabo oraz nie wiemy jakie może mieć skutki :) Vendor przynajmniej przyznał się do tego a sort dobry ma wrócić, niektórzy vendorzy znają wyniki a jednak nie chcą się z nimi zgodzić :)

-Maczanka rasta od dopki zawierała Furanyl-Fentanyl(niebezpieczny opioid) a kanna nie wykryto! 

-Gotowe maczanki z pewnego sklepu, ładnie pakowane zgrzewarka 5F-ADB (5F-MDMB-PINACA) / AMB-FUBINACA (FUB-AMB) / MDMB-CHMICA (MMB-CHMINACA) i NM2201. Nic dziwnego, ze po ich spotkaniu dostałem kary po 3buchach, nie polecam :) Dodam, ze wiele synt kanna niszczy nerki po dłuższym stosowaniu!

-Niektóre cmcki mogą zawierać nielegalne analogi, sin aktualnie bada Polski rynek b-k. Niewiele sklepów sprzedaje to co jest napisane, w dobrym przypadku 4cmc to cec a nie mieszanka pihpów, alf i innych syfów :)

-2-FA u jednego vendora zawierało hex-en, 3fpm, a-pihp i kofeinę wiec trochę słaby mix dla kogoś ze słabym sercem, uważać z takimi rzeczami!

-4CMC w znanym sklepie z theexp** zawierało mexedron w sobie :)

Stad tez duza uwaga dla testerów, warto zrobić probe uczuleniowa, powachac odczynniki i sprawdzić konsystencję. Tak, wiem wiem nie każdemu się chce i duże ciśnienie jest na tripa, ale może wam to uratować życie bo w tym rynku juz nic nie jest pewne :)

Edytowane przez teyptodyso
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość

Ja 2 lata temu miałem taką akcję, że mefedron.** wysłał mi zamiast 4cmc hexen. Ja niczego nieświadomy zajebałem ok 250 mg i przez 5 dni nie mogłem się pozbierać. Po 4 dobach od przyjęcia lało się ze mnie jak z szmaty, łapska się trzęsły i czułem się naćpany jakbym przez te 4 dni walił codziennie.6 dnia wszystko ustąpiło. Z głębszych poszukiwań dowiedziałem się, że miałem zespół serotoninowy 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

@teyptodyso gdzieś mi zapodziała się podstrona SINa z odczynnikami z różnych sklepów i nie moge tego znaleźć. Pamiętam, że była lista odczynników, nazwy sklepów i ich rzeczywisty skład

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

SIN to bardzo pomocna instytucja.Warto czasem poczytac, co faktycznie jest substancją sprzedawaną.Sin pobierze probki i juz wiadomo, czy sklep jest uczciwy.Zdarzaly sie juz przypadki ,ze byl sprzedawany zupelnie inny odczynnik o podobnym, lub zupelnie innym profilu dzialania. Zawsze warto zrobic test alergiczny np 10mg sniff, by miec pewnosc ,ze to ta substancja, a nie inna.Pomylki sie kazdemu moga zdarzyc np przy pakowaniu, ale caly sort gdy jest inny to inna bajka.

Edytowane przez smoczek
  • Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta