teyptodyso

Przyszłość forum

Recommended Posts

Witam, chciałbym dostać jasną odpowiedź od administratora forum jaki przewiduje kierunek forum albowiem z tego co widzę, co się dzieje ostatnio jest to kompletna strata czasu.. Miałem was za poważne forum z ciekawym sposobem oceny sklepów dla osób szukających vendorów, ale coś poszło nie tak :) Co z naszymi danymi skoro akcje sa odwołane? Co w ogóle z akcjami o których słyszałem? To, że ktoś narobił bajzlu nie znaczy, że wszyscy mają odpowiadać za to-forum na tym się podtrzymywało i ostatnio jakoś ''ruszyło'' Aktualnie nie ma szans :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
16 godzin temu, teyptodyso napisał:

Witam, chciałbym dostać jasną odpowiedź od administratora forum jaki przewiduje kierunek forum albowiem z tego co widzę, co się dzieje ostatnio jest to kompletna strata czasu.. Miałem was za poważne forum z ciekawym sposobem oceny sklepów dla osób szukających vendorów, ale coś poszło nie tak :) Co z naszymi danymi skoro akcje sa odwołane? Co w ogóle z akcjami o których słyszałem? To, że ktoś narobił bajzlu nie znaczy, że wszyscy mają odpowiadać za to-forum na tym się podtrzymywało i ostatnio jakoś ''ruszyło'' Aktualnie nie ma szans :P 

Akcje zostały wstrzymane przez "Młodych gniewnych" którzy nie potrafili się odnieść do swoich błędnych zachowań

Dane są bezpieczne spokojna głowa kto nie chce być już "TESTER-em" proszę o prywatną wiadomość dane zostaną skasowane 

Jest mi bardzo przykro gdyż straciłem mnóstwo czasu załatwiając Sample dla testerów którzy okazali się być "nie dojrzałymi amatorami"

Do akcji samplowych wrócę gdy tylko odpocznę psychicznie po tych "Z dupy akcjach"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zanim zacznę, z tej strony @KilledInLaw i zanim mnie zablokujesz i usuniesz posta (a zrobisz to napewno) mam Ci coś do powiedzenia. 

Po pierwsze, zrobię razem z kolegą @KoszaKosyLasy wszystko żeby te forum upadło, adminie podziękuj Jokerowi. Jesteś burakiem, który ma wysokie EGO, nie akceptujesz tego co ktoś do Ciebie mówi, blokujesz za negatywa czy jakieś zdanie, z którym się nie zgadzasz, bo to przecież Ty jesteś panem tego forum. To, że lecisz na sample też nie muszę mówić, żebrasz od vendorów pod przykrywką, że to dla testów. Możesz mi groźić, że masz moje dane, ale mnie to nie rusza, możesz je upublicznić ale ja też upublicznie Twoje dane na komendzie, które dostałem od pewnego vendora, którego również wyjebałeś i go zbanowałeś. Zapraszam do Zabrza, możemy się spotkać i porozmawiać jak mądrzy ludzie, możesz nawet do mie zadzwonić z prywatnego chętnie posłucham co masz do powiedzienia. 

W czym Ci przeszkadzałem? Podaj mi sensowny argument, bo do tej pory nic sensownego nie powiedziałeś. To, ze raz dałem post nie w tym dziale to masz ból dupy? Bo tylko przyznałem rację smartowi to też masz ból dupy? To tylko 2 przewinienia w ciągu prawie pół roku. Byłem tu jako niezarejestrowany użytkownik przed oficjalnym otwarciem tego forum, gdzieś w maju a Ciebie panienko jeszcze tu nie było. 

Dostałem wieczorem rolę moderatora dosłownie na chwilę, rano budzę się, brak moda a po kilku minutach konto zablokowane. Poczułeś, że zagrażam Ci Twojemu monopolowi na forum? To, że nie będziesz miał wpływów BTC za reklamy od vendorów? To, że nie będziesz otrzymywał najwięcej sampli? Człowieku jak tak dalej będziesz robił to te forum upadnie zanim ja to z kolegą zrobie. Popatrz na sąsiednie fora, tam jest po kilkanaście moderatorów i każdy się ze sobą zgadza, a tu? Byłem przez chwilę moderatorem ale zdążyłem zobaczyć zbanowałeś kont i ile postów usunęłeś, było tego ogrom. Usuwasz to co dla Ciebie niewygodne, boisz się prawdy. Miałeś taki ból dupy, że wjebałeś mi się na konto i napisałeś do administratora w moim imieniu bzdety. 

Tyle mam do powiedzenia na dziś, aktualnie masz 2 aktywnych użytkowników na tym forum, za kilka dni nie będziesz miał ich w ogóle, a straszyć mnie możesz bo się Ciebie nie boje. Pisz dalej maile, że naślesz na mnie ludzi, że napiszesz do wszystkich vendorów, żeby mnie nie uwzględniali - myślisz, że Tobie uwierzą? Ja mam sensowne argumenty, Ty ich nie masz w ogóle. 

Tymczasem czekam na Twoją odpowiedź i nie waż mi się usunąć tego posta bo mam go skopiowanego i będe go wklejał póki sie nie ogarniesz. Pamiętaj, wczoraj zrobiliśmy 50 nowych kont, jutro zrobimy 2 razy tyle na Twoje własne żądanie. 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na prawdę nie możecie załatwić sprawy po męsku tylko bawicie się jak kotek z myszką? szkoda byłoby to forum komplementarnie zniszczyć bo zobaczcie sobie jaki syf się robi na innych ;) Tutaj zasady były w porządku, jedynie kontakt nie za bardzo, ale to nie znaczy, że MACIE MIEĆ CIŚNIENIE na te SAMPLE ludzie.. To dobra wola Vendorów, że chca coś wysłać ;)

Ja szukam dobrych tryptaminek i kilku innych rzeczy a sorty niestety co raz gorsze więc nie jest tak, że tylko samplami żyje, chciałem wiele jeszcze włożyć od siebie w to forum, ale kompletnie nie mam ochoty przez takie jaja jakie robicie! czekały testy mipta, dpt.. tyle wspaniałych substancji, które nietstety są dość drogie a możliwość wypróbowania właśnie zgasła..

Edytowane przez teyptodyso

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podejrzewam, że wielu użytkowników jest ciekawych co będzie dalej z forum :) Dlatego czekamy na jakieś konkretne oświadczenie od administracji

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam! Można prosić jakieś konkrety na temat forum :D ? Czy warto przysiąść i pomagać rozwijać czy to jakiś niewypał tylko? Z tego co widzę forum jest dość świeże, ale dlaczego jakieś zarzuty w strone administracji są? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

,,Jak już pewnie wielu z was zauważyło mam tu swoich "wrogów" są to powiem użytkownicy którzy nie potrafili trzymać się norm na nic były także moje prośby by trzymali się odpowiednich działów spokojnie czekali na sample "które zresztą ja im załatwiłem" ogólnie mówiąc robili mi zbędnej roboty...

Panowie zapraszam do tworzenia nowych kont i czekam na prywatne wiadomości od was co dalej...? Mam wasze dane "sami mi podaliście" wiem o was wszystko to by was skrzywdzić dość dotkliwie więc czekam na wasz ruch "normalny ruch" bo usuwanie 40 kont waszych i postów obrażających moją osobę mnie kurwa nie bawi! 

Dane które posiadam mogę udostępnić publicznie, dać Vendorom "byś cie już nigdy z RC nie mieli nic do czynienia" ... Jak i wykorzystać w celu dania wam nauczki tak czy inaczej...

Pozdrawiam normalnych userów   ''

Jestem bezstronny i wyrażę tutaj swoją osobistą opinię . To napisał joker czyli moderator w innym temacie , potem napisał , że mają przejebane i udostępnia ich ip.

Dla mnie osobiście to jest żałosne . Jak można tak kogoś straszyć ,bo ,, podpadł '' ? Dane osobowe są najważniejsze , ich dyskrecja pomimo wszystko to podstawa . Już pomijając fakt , iż takie groźby są karalne , to chyba każdy normalny człowiek wie.

Tak się nie robi , masakra, moderator powinien chyba o tym wiedzieć.

Rozumiem użytkownika Killedinlaw nie może się dogadać pw to piszę na forum. Troche za dużo tych postów racja ,ale niech zostanie jeden nie usuwając go i niech sobie wszystko wyjaśnią publicznie ,a my ich argumentami poprzemy jedną ze stron.

Druga sprawa zawsze możecie się dogadać telefonicznie skoro Jokerze masz jego wszystkie dane !

Pozdrawiam całe forum:) I nie róbcie głupot !

Edytowane przez Inator12
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, robbson napisał:

Witam! Można prosić jakieś konkrety na temat forum :D ? Czy warto przysiąść i pomagać rozwijać czy to jakiś niewypał tylko? Z tego co widzę forum jest dość świeże, ale dlaczego jakieś zarzuty w strone administracji są? 

Pewnie ,że warto pomagać oraz rozwijać forum :) Nie mniej jednak obecnie należy załatwić powyższy problem.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy warto? Sam sobie odpowiedz ma pytanie, chciałem sie udzielać i stestować nowcyh vendorów i jak na razie skończyło się to tak, że odebrałem jedną pakę, oceniłem i zaczęła się ta cała afera, aktualnie szkoda czasu :)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 11.11.2017 o 16:37, teyptodyso napisał:

Czy warto? Sam sobie odpowiedz ma pytanie, chciałem sie udzielać i stestować nowcyh vendorów i jak na razie skończyło się to tak, że odebrałem jedną pakę, oceniłem i zaczęła się ta cała afera, aktualnie szkoda czasu :)

Ja ogółem od początku tego forum odebrałem 3x sample , które należycie zrecenzowałem .

Zgadzam się z Tobą ,że aktualnie szkoda czasu.

Nie mniej jednak musimy poczekać aż sprawa się wyjaśni i bądzmy dobrych myśli ,że potem to forum z większym wigorem ruszy do życia :)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie zatem tak wszystko wróci i będzie GIT tylko nie chce mi się na razie robić czegoś dla obelg i kpin kiedy dwóm "Panom hejterom" odechce się mnie szkalować odwracać kota ogonem i na siłę wybielać tworząc 40 kont i z nich postować w jednym dniu to będę miał większy zapał

Pozdrawiam "Tak wiem nie wasza wina ale mi się po prostu nie chce poświęcać czasu by później czytać że JokerJP to pała śmieć itp."  

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem co się pomiędzy wami działo, ale z moderatorem da się normalnie rozmawiać i jestem tego przykładem :) Może mieliscie za duże ciśnienie na sample? :P Wiem, ze trudno jest czasami zauważyć własną winę a z łatwością widzimy kogoś :)

Forum ma potencjal i chciałbym aby było miejscem gdzie można łatwo znaleźć jaki sklep faktycznie działa dobrze oraz jakie jest dawkowanie poszczególnych rc i działanie :)

• Downvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przepraszam bardzo, ale gdzie Twoje wyjaśnienie w tej sprawie. Ja się rozpisałem dość długo i poważnie a Ty dalej nie masz argumentów dlaczego banujesz ludzi za nic i pozbywasz ich roli moderatora. Pora na Twoje oświadczenie bo sprawa jeszcze nie zakmnięta, my się Ciebie nie boimy tylko daliśmy Ci szanse na spokojne publiczne wyjaśnienie tej sprawy zanim zaczniemy działać. Bo widze, że nic nie masz na swoją obronę.

• Upvote 1
  • Downvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, KilledInLaw v2 napisał:

Przepraszam bardzo, ale gdzie Twoje wyjaśnienie w tej sprawie. Ja się rozpisałem dość długo i poważnie a Ty dalej nie masz argumentów dlaczego banujesz ludzi za nic i pozbywasz ich roli moderatora. Pora na Twoje oświadczenie bo sprawa jeszcze nie zakmnięta, my się Ciebie nie boimy tylko daliśmy Ci szanse na spokojne publiczne wyjaśnienie tej sprawy zanim zaczniemy działać. Bo widze, że nic nie masz na swoją obronę.

Tłumaczyć się nie muszę ale jak nie pamiętasz to ci przypomnę twojego ściśnieniowanego koleżkę który 1 dzień na DARMOWY SAMPEL nie umial spokojnie poczekać i narobił syfu i mi roboty po tym jak dałem mu szanse znów się czegoś naćpał narobił bigosu i w prywatnej wiadomości napisał parafrazuje "Teraz chcesz to BANUJ" To dostał bana z Tobą nie pamiętam nawet o co poszło a tych waszych postów nie czytałem gdyż było tego tyle że do dziś bym nie skończył bez pory na drzemkę ale też żeś coś narobił że na "Moda" cię nie chciałem a na początku sam apelowałem do Admina o "Moda" dla Ciebie "Tak jak ci o tym pisałem priv (Jak jeszcze mieliśmy super kontakt" 

PS. Też się nie boje forum zawsze można posprzątać ja to co chcę zawsze mam ale co z chłopakami którzy liczą na forum którzy chcą tu coś uzyskać...? z Tobą nawet chętnie się pogodzę ale koszakosylasy czy jakoś tak nie ma na co liczyć zbyt duży poziom przećpanego gara (niestety) tym bardziej jak sobie pomyśle jak prosił za pierwszym razem o kasacje "BANA" a za chwilę się targował o range punkty i przywileje 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie rób już z siebie pośmiewiska na tym forum.. Jakby mi miało zależeć na plusach i minusach ;) ja przynajmniej oceniłem sample najlepiej jak mogłem a większośc w dupie wszystko ma i jeszcze syfu narobiliście obydwoje :) 

Edytowane przez teyptodyso

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja robie pośmiewisko? Zobacz łbie na profil @KilledInLaw, jest tam więcej recenzji niż Ty na wszyskich forach zrobileś. Nie znasz, nie oceniaj bo recki zrobiłem najlepiej ze wszystkich według czytelnego schematu!

Myślisz, że jak zrobiłeś jedną recke to jesteś odrazu bogiem? Ja zrobiłem 3 co masz poniżej i się tym nie chwale

Drugie primo, ja to ja, @KoszaKosyLasy to on. Więc nie wrzucaj nas do jednego wora

Edytowane przez KilledInLaw

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie kurwa mać dajcie już spokój ile można się spinać ja doszedłem już do porozumienia z chłopakami i wy też dajcie spokój bo i po co kolejne zwaśnione osoby :) Tak więc LECIM CHOŁPOKI LECIM DALEJ! :D 
@KilledInLaw v2 i @teyptodyso Naprawdę dajcie spokój nie ma co dalej drążyć tematu...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Teraz siłę którą wkładaliście w spory włóżcie w rozwój forum :D Może dobrze by wstawić na forum jakiś skrypt do losowania uzytkowników którzy chcą brać udział w akcji i wtedy jak któryś sprzedawca zaoferuje sample, skrypt losował by kilku ochotników. Wybrani byli by zobowiązani do zrobienia recenzji. Myślę że to sprawiedliwe rozwiązanie. Co o tym sądzicie?

Przy okazji chciałem się przywitać bo to mój pierwszy post tutaj9_9

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta