teyptodyso

Przyszłość forum

Recommended Posts

Z głosowaniem nie jest to dobry pomysł ;) Bo wyslosuje tych co akurat recenzji ani jednej nie napisali i co? ;) Moderator wie kto umie pisać recenzje i na pewno je napisze :) Druga sprawa, nie każdy umie pisać dobre recenzje, przydatne (jak przeczytałem kiedyś, ze "pizda życia" to się zalamalem :) Pozdrawiam;

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Dokładnie, wg mnie powinno być stałe grono testerów, lub chociaż dla użytkowników, którzktórzy mają jakiś wkład w te forum. Dobre recki widziałem tylko u mnie,  @Inator12 @teyptodysoreszta albo pisza "zajebisty sort" albo w ogóle. A na każdej akcji jest po 10 czy 15 osób 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trzeba dawać też nowym użytkownikom możliwość próbowania. Tak to średnio widzę rozwój forum. Trzeba ludzi zachęcać a nie blokować możliwości. Można odsiać chetnych do testowania np. poprzez minimalną ilość wpisów i/lub przed dodaniem do listy chetnych do losowania sprawdzić czy użytkownik nie jest jawnym debilem :D Oczywiście według jakiś jasnych kryteriów, a nie widzimisię któregoś moda. A tych co się nie wywiąża częstować banem. Poza tym jak vendor nie dostanie jednej opinii to też mu się nic nie stanie :D Inaczej dalej będzie postować te kilka osób..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
25 minut temu, psikuta napisał:

Trzeba dawać też nowym użytkownikom możliwość próbowania. Tak to średnio widzę rozwój forum. Trzeba ludzi zachęcać a nie blokować możliwości. Można odsiać chetnych do testowania np. poprzez minimalną ilość wpisów i/lub przed dodaniem do listy chetnych do losowania sprawdzić czy użytkownik nie jest jawnym debilem :D Oczywiście według jakiś jasnych kryteriów, a nie widzimisię któregoś moda. A tych co się nie wywiąża częstować banem. Poza tym jak vendor nie dostanie jednej opinii to też mu się nic nie stanie :D Inaczej dalej będzie postować te kilka osób..

Kolego kiedyś tak właśnie działało to forum "Sample dla każdego" recke wystawił w tedy 1 z 20 nie robiąc z siebie debila w oczach Vendorów to sklepy które ja wstawiam na forum pozwalają mi rekrutować odpowiednich ludzi 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja nie mówie że sample dla każdego, ale trzeba też ludziom dawać możliwości. Jak inaczej to widzisz? Wiadomo że nie można każdemu nowozarejestrowanemu użytkownikowi dawać sample bo się zrobic syf i każdy będzie olewał recenzje jak już otrzyma sample.  Ale ak jak teraz to wygląda na to, że jest tu kółko wzajemnej adoracji, które dostaje dopy za darmo a reszta nie ma po co się rejestrować. Nie może liczyć na próbki, a też nie bardzo jest co tu czytać. Myślę że sposób z minimalną liczbą postów wymaganą do startu w loterii samplowej nie jest zły. Przy okazji powstanie może trochę wartościowego contentu. Nie piszę tego żeby kogoś obrazić, ani nie zależy mi zbytnio na samplach. Ale trzeba razem opracować jakieś mądre rozwiązanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Gdyby sample otrzymywali losowi ludzie to na forum byłby syf i sklepy nie chcieliby robić akcji, tak jak kiedyś było, tylko 1/10 ludzi zrobiła recke a reszta ńaćpała się za free i to pierdoliła 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Vendor jak sam zrobi akcje to dla wszystkich ale że tak było na początku i każdy zawijał sampelki anie zostawiając nic po sobie tak zrezygnowali inicjatywę przejąłem ja i tak to wygląda z pewnością będą "Akcje Samplowe" nie pod moim patronatem i tam się wszyscy popiszą...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
10 minut temu, psikuta napisał:

które dostaje dopy za darmo a reszta nie ma po co się rejestrować.

Teraz pokazałeś po co tu jesteś, widze ze te forum dla Ciebie służy tylko do sampli

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Just now, KilledInLaw said:

Teraz pokazałeś po co tu jesteś, widze ze te forum dla Ciebie służy tylko do sampli

Nie po to, ale jak się tu wchodzi to tak o wygląda. Kurde chciałem pomóc trochę w rozkręceniu, a każdy pomysł jest negowany :/ To może przedstawcie swoje pomysły. I powiedzcie co jest złego w tym z minimalną liczbą postów. Jeżeli  będzie odpowiednio wysoka to będzie można już coś wywnioskować o danym userze. I będzie miał już jakąś reputację, której raczej nie będzie chciał stracić przez jakieś głupie 0,5grama...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Posty można stucznie nabić, np w tej dyskusji. Tu chodzi o sprawdzonych ludzi, sam nie jestem święty, ale z wszystkich sampli się wywiązałem. Nie dziw sie modowi ze takie ograniczone zaufanie ma, ale przed Tobą działo sie wiele z testerami

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rzeczywiście nie wiem jak to wcześniej wyglądało. Ale zawsze można też ograniczyć do zliczania postów w działach tematycznych, których na razie tu brak. Dodatkowe chętnych dodatkowo weryfikować czy nie wrzucają gównopostów tylko po to aby podbić ich liczbę. Co dodatkowo powinno zachęcić do dodawania wartościowych wpisów. Pod uwagę można brać też ilość punktów reputacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale się porobiła dyskusja :D Testerow i tak dużo tu nie ma wiec zawsze ktoś się wkreci :) A jeżeli ktoś wchodzi tylko wtedy gdy jest akcja, to ja po dziękuje :) Ja tutaj siedze praktycznie codziennie, staram sie opisać recki jak najlepiej umjem :) Ps. 3cmc od og właśnie testuje :D

Edytowane przez teyptodyso
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 minutes ago, teyptodyso said:

Ale się porobiła dyskusja :D Testerow i tak dużo tu nie ma wiec zawsze ktoś się wkreci :) A jeżeli ktoś wchodzi tylko wtedy gdy jest akcja, to ja po dziękuje :) Ja tutaj siedze praktycznie codziennie, staram sie opisać recki jak najlepiej umjem :) Ps. 3cmc od og właśnie testuje :D

No Twoje posty wnoszą coś do forum i oby wiecej takich. Tylko jak trzeba jakoś zmotywować innych do podobnego działania :)

(Czekam na nową reckę! I chyba skuszę się na flubro od niego, bo po Twoim opisie to chyba coś czego szukam :D)

• Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jedna uwaga tylko co do flubro, miałem bardzo ciężki poranek po nim, byłem mega senny i zasypiałem na zajęciach(Co onzacza, że środek ten bardzo długo krąży w nas, albo jego metabolity :):P Dopiero Piątkowa 3cmc mnie obudziała, ale gały po niej wielkie :o 

Edytowane przez teyptodyso
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo motywujace jak dla mnie sa dodawane + za wnoszaca cos wypowiedz Dzieki dla Jokera i Wojta za motywacje😉

• Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Forum w porownaniu z tym co bylo pól roku temu, a teraz,to i tak juz sie rozwinelo przynajmniej o 50%. Wiadomo im bardziej forum "zyje" tym wieksze zainteresowanie.😍😍😍 czytaczy czy tez vendorow/sponsorow

• Thanks 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta