dopamineshow

Pomysły na zmiany, zgłaszanie błędów

Recommended Posts

Mam nadzieję ,że forum się rozwinie .Jestem/byłem na paru sąsiednich ale to jest takie puste :) chyba zostanę tu na dłużej .Chcę zobaczyć jak się rozwija.Zastanawiam się nad paroma nowymi tematami by w końcu coś ruszyło ale to z czasem ... Jestem dobrej myśli

Sorry że nie do końca w temacie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Temat już założony:)  Początki wiadomo że są ciężkie ale my też jesteśmy dobrej myśli. Mamy coraz więcej partnerów i użytkowników. Jak masz jakieś ciekawe pomysły to pisz śmiało!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Coś trzeba by wymyśleć by forum przyciagnelo większą ilość użytkowników ale za razem też żeby nie zrobił się śmietnik ,a same wypowiedzi nie był by na poziomie dzieci z podstawówki .Bardziej coś w stronę przemyślanych wypowiedzi ,a dla tych co zajebani i potrzebują popierdolic trzy po trzy tez trzeba by ogarnąć jakis dział ,,na spontaniczne,, wypowiedzi na bani .

Sam piszę to na pełnym spontanie i sam nie wiem co za raz wpadnie do głowy więc nie negować :)

Odwieczną już tradycja chyba jest akcja sampli ,ale to też ma drugą stronę medalu .Dostawcy oczekują czegoś w zamian ,a z lat obserwacji zauważyłem ,że większość samplowiczów olewa i nic po sobie nie zostawia pomimo deklaracji .Trzeba coś ogarnąć by sprzedawcy niezniechacali się do próbek ,a opinie jednak aby były .
Na pewno calej cebuli nie da się wyplewić ale może jakimś sposobem dało by się ją nastawić na dobrą stronę.

Myślę że można nad tym.pomyśleć zresztą jest pare opcji ale z chęcią poczytal bym pomysłów innych użytkowników .Jest nas malo więc można naprawdę spoko to jakos rozkręcić i wkręcić sie w grono zaufanych userów . 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@dopamineshow Zgadzam się z tobą. Jest sporo osób które, proszą o sample i dają gwarancje rzetelnej recenzji a jak przychodzi co do czego to jest cisza. Nie mówie że wszyscy bo są też rzetelne osoby. Zobaczymy jak to tutaj będzie wyglądać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może jakieś rangi Testerów ... tylko tutaj oby dwie strony muszą współgrać . 

Co nie oznacza ,że próbki tylko dla testerów bo.nawet z cebuli może okazać się jakiś klient na dłużej bo chyba o to w tym chodzi.

Może jakaś czarna lista ale taka prowadzona przez administracje gdy sprzdawca zgłosił by dane osoby lub coś w tym stylu. Kwestia pomysłów.:)

Rozumiem ,że każdy czasem za daleko poleci z tematem i przez pare kolejnych dni ma problemy z samą rzeczywistością ale jak się ocknie i wroci na forum mógł by zdać relacje co do jakości :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Próbki muszą być dla wszystkich żeby były równe szanse i każdy mogł sprawdzić jakość. Możemy zrobić system że za brak relacji będzie "żółta kartka" ostrzeżenie a za brak kolejnej ban żeby wykluczyć sępów i oszustów. Osoby które zawsze będą pisać relacje w przyszłości będą oznaczone jako "sprawdzeni testerzy". Wtedy sklepy przy akcji mogą wysyłać 50/50. Połowa do sprawdzonych testerów a połowa do nowych użytkowników. Sprawdzeni testerzy to gwarancja rzetelnej opini a nowi to szansa na nowych klientów. Co o tym sądzicie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

@DrugsDruid myśle, że to dobry pomysł. Vendor powinienen współpracować z użytkownikami forum. Gdy na takowym profilu będzie widniało, iż jest sprawdzonym testerem będzie mógł testować nowe produkty zanim trafią one do zwykłych userów 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam co powiecie na dział "Samplowi oszuści" (Nazwa to tylko propozycja) i umieszczać tam hołotę która nie wywiązała się ze swej powinności

Moim skromnym zdaniem mogłoby to wypalić 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zróbcie kryteria oceny i bany niech leca dla ludzi ktorzy nie wywiązuja sie z obiecanych recek po otrzymaniu sampli. zrobcie grupe moze jakas recenzentów pewnych. Niech to forum czyms sie rozni od innych. zrobmy jakas mała rewolucje
Cos czego inne fora nie maja

JokerJP (Moderator)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Namnożyło się wątpliwych niby wendorów oferujących swoje usługi we wszystkich działach jakie się da...

50100 Usd za wysyłkę sorry nie ma tu miejsca na wałki kasuje ich jeśli ktoś ma zastrzeżenia czekam do jutra wieczora… Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam wszystkich siema! Reputacja jest czymś w rodzaju „Etykietki Użydkownika” (Tak jak czyste ręce) przedstawiają osobę… Więc nie wstydźmy się „nagradzać” Użytkowników za ich dobre chęci (no, chyba że tylko na nich się to kończy) Pozdrawiam. 
I to powinno się zmienić "Ten mały niewinny (+) pod awatarem Użytkownika nie gryzie..."
Pozdrawiam :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Polecam utworzyć każdy temat dla każdego odczynnika u danego vendora. Czyli zamiast tematów "Sample jakość" utworzyć temat np: "Hexen Crystal" i po prostu każdy kto zamówi lub dostanie sampla tego produktu umieszcza w nim opinie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@KilledInLaw To jest fajne ale i nie fajne rozwiązanie ja na ten przykład robię notki na brudno i walę to na raz zamiast skakać jak pasikonik ;) można tak zrobić ale "Jakość sampli" wole mieć w jednym temacie a Wam nikt nie broni założyć temat u Vendora o jednym danym odczynniku i go od Siebie opisać

@KoszaKosyLasy Wspaniały pomysł i nie tylko dla tego że jestem "Modem" ;):D ale ma to sens pogadam z resztą administracji pewnie będą ZA! śle ci Mordo "+" do reputacji... Oby tak dalej ;) 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proponuje na stronie głównej aby listę tematów unverified store zrobić taką jakby ukrytą, że rozsuwa się dopiero po kliknnięciu. Bo tak jak teraz to strona główna jest trochę za długa. Powinny tam raczej być najważniejsze informacje, takie jak główne tematy forum i zweryfikowane sklepy. Teraz panuje tam trochę chaos. I jeszcze pytanie może trochę nie związane z tematem, ale dlaczego przy niektórych vendorach są dwa bannery? Wygląda to jak by się strona źle wczytała. Jeżeli to jakieś wyróżnienie o lepiej zrobić to w inny sposób :P

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

@JokerJP ogarnij proszę dodawanie załączników, wiele osób już to pisało. Nie można wgrywać swoich zdjęć do postów, a więc gdy dodaję recki jestem zmuszony dać link do zdjęcia z hostingu zdjęća po jakimś czasie zdjęcia są już niedostępne

Fajnie byłoby też dodać sygnatury, upiększą te forum 

Edytowane przez KilledInLaw

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 godzin temu, KilledInLaw napisał:

@JokerJP ogarnij proszę dodawanie załączników, wiele osób już to pisało. Nie można wgrywać swoich zdjęć do postów, a więc gdy dodaję recki jestem zmuszony dać link do zdjęcia z hostingu zdjęća po jakimś czasie zdjęcia są już niedostępne

Fajnie byłoby też dodać sygnatury, upiększą te forum 

jemu samemu pewnie cięzko to ogarnąć, każdy jest człowiekiem :) Admin coś się nie odzywa :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Drodzy userzy w ten weekend daje sobie czas na zmiany na forum "Modernizacja generalna" że tak powiem ;) wychodzę z prośbą do was abyście w prywatnej wiadomości napisali co i jak można by było ulepszyć/zmienić/usunąć "Tu cięszko będzie mi pilnować tematu a na PRIV odpiszę każdemu i wytłumaczę co moge czego nie a czego jeszcze nie umiem" 

Także będą zmiany a was proszę o pomoc w lokalizacji problemów 

Pozdrawiam serdecznie :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystko w swoim czasie od dzisiaj zajmuję się sklepami zostawiając tylko aktywnych Vendorów jak już się z tym uporam to sprawdzę czat-box

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

@JokerJP uważaj na @KoszaKosyLasy odezwał się do mnie ze mam Ci powiedziec ze ma odbanowac bez zawartosci moderowanej i zostania testerem. Radze włączyc zawartosc moderowaną dla nowych użytkowników bo napisał, ze bedzie robił rajd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja dodam tak od siebie że ten szablon jest straszny, pomyślcie nad jego zmianą na bardziej przejżysty. Pozdrawia  i życzę powodzenia w rozwijaniu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta